![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
13:27, 27 жовтня 2014 р.
Полтавські правоохоронці боротимуться з правопорушеннями по-європейськи
В Нідерландах пройшла Міжнародна конференція «Правоохоронні органи та громадське здоров'я LEPH 2014».
Конференція зібрала фахівців правоохоронного сектору, охорони здоров’я та представників громадських організацій з усього світу, серед яких були і представники Полтавщини.
― Доповідь наших експертів торкалася позитивних прикладів взаємодії «Світла надії» та закладів охорони здоров’я з полтавською міліцією у сфері захисту протидії розповсюдженню ВІЛ/СНІД та допомоги наркозалежним, зокрема лікуванню замісною підтримувальною терапією, - розповідає виконавчий директор БО «Світло надії» Максим Демченко.
Важливим здобутком, на думку представника БО, є ідея запровадження програми, яка полягає у тому, що поліція обирає 600 осіб, які мають найбільший показник рецидиву у здійсненні злочинів, адаптує їх та зменшує їхню кримінальну активність.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
18:58, 18 липня
18:58, 18 липня
18:58, 18 липня
18:58, 18 липня
18:58, 18 липня
live comments feed...