ДАІвці області перевіряють шкільні автобуси перед початком навчального року

Перед початком нового навчального року працівники відділень ДАІ з обслуговування міст та районів області дбають про безпеку дітей. Здійснюють перевірку шкільних автобусів, які використовуються для перевезення учнів до навчальних закладів і у зворотному напрямку, повідомляє прес-служба  УДАІ УМВС України в Полтавській області.

У більшості автобуси, які представлені інспекторам ДАІ для огляду, знаходяться в належному експлуатаційному стані і придатні для перевезення школярів. Під час перевірки працівники міліції виявляють деякі недоліки, що стосувалися документації. У свою чергу, водії зобов’язуються усунути недоліки до початку навчального року.

Державтоінспекція Полтавщини закликає водіїв шкільних автобусів безумовно дотримуватися Правил дорожнього руху, не допускати керування автобусами у нетверезому стані, не порушувати вимоги швидкісного режиму і пам’ятати, що вони везуть найдорожче – наших дітей.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов