• Головна
  • Міліція порушила справу за фактом організації конвертаційного центру в 3 областях
13:01, 23 вересня 2009 р.

Міліція порушила справу за фактом організації конвертаційного центру в 3 областях

Міліція порушила кримінальну справу за фактом організації конвертаційнного центру, який діяв у Київській, Полтавській, Кіровоградській областях та Києві. Як сказано в повідомленні прес-служби Департаменту державної служби по боротьбі з економічною злочинністю Міністерства внутрішніх справ, грошовий обіг цього центру в першому півріччі поточного року становив понад 500 млн. гривень. У ході спецоперації міліції затримала 2 підозрюваних в організації центру.

Міліція провела 16 обшуків у квартирах, офісних приміщеннях, гаражах і автомобілях підозрюваних і вилучили 10 печаток, 2 штампи, 4 кліше підпису, 8 системних блоків, 4 ноутбуки. Накладено арешт на 25 розрахункових рахунків підконтрольних підозрюваним підприємств.

На сьогодні міліція встановила, що послугами конвертаційного центру користувалися бюджетні установи й понад 300 підприємств Київської, Полтавської, Кіровоградської областей і Києва. За попередніми даними, збиток, завданий державі від діяльності центру у вигляді несплати податків, становить понад 30 млн. гривень.

Справа порушена за статтями 205 Кримінального кодексу (фіктивне підприємництво), 209 (легалізація доходів, отриманих злочинним шляхом), статті 358 (підробка документів).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...