Полтавські рятувальники зустріли та допомогли жителям з Луганська

Управління ДСНС України у Полтавській області продовжують надавати допомогу громадянам, які переміщуються з районів проведення антитерористичної операції та тимчасово окупованої території.

9 липня до Служби порятунку Полтавщини звернулися дві мешканки м. Луганськ, 65-ти річна мати та її 30-ти річна донька. Жінки змушені були рятувати своє життя, покидаючи рідну домівку і шукаючи прихисту в інших регіонах України. Співробітники 4-ї Державної пожежно-рятувальної частини зустріли жінок на залізничному вокзалі та відвезли їх до готелю-ресторану «Зелена дубрава» в с. Копили Полтавського району, де згідно спільного рішення органів влади Полтавського району виділено житлові площі для тимчасового проживання для переміщенців з районів проведення АТО.

Нагадуємо: для координації дій з оперативним штабом щодо виїзду із небезпечної зони, необхідно звернутись за телефоном «101» як зі стаціонарного, так і з мобільного телефону.

Також надаємо контакти регіонального штабу з надання допомоги в переміщенні, поселенні та соціальному забезпеченню громадян:

+38 (0532) 503-553 (цілодобово)

полтава рятувальники луганськ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі