• Головна
  • Олександр Коваль: «Ветерани гідно забезпечуються ліками»
16:45, 18 лютого 2014 р.

Олександр Коваль: «Ветерани гідно забезпечуються ліками»

Доступність лікарських засобів для всіх категорій населення, ветеранів, створення виробничих аптек по всій області – невід’ємна складова соціальної політики Президента України Віктора Януковича, - зазначив заступник голови облдержадміністрації Олександр Коваль, звертаючись до присутніх на прес-конференції, тема якої – результати праці Державної служби з лікарських засобів у Полтавській області в 2013 році.

Також Олександр Коваль зазначив, що серед пріоритетних напрямків роботи обласної влади – співпраця з Державною службою з лікарських засобів у Полтавській області в реалізації Пілотного проекту, в рамках якого вартість ліків для лікування гіпертонії, які беруть участь у цьому проекті, знизилась на 14 %. Це потужна соціальна програма, спрямована на державне регулювання цін на лікарські засоби для лікування гіпертоніків. Слід також звернути увагу на роботу обласної комунальної мережі «Полтавафарм», яка гідно представляє Полтавщину на українському ринку ліків та забезпечує ветеранів ліками за пільговими знижками. Важливо зазначити, що вищеназвана установа - єдина в області, що має ліцензію на забезпечення наркотичними препаратами та співпрацює з усіма районними аптеками, що значно підвищує ефективність профілактики захворювань серед населення.

На прес-конференції також була присутня начальник Державної служби з лікарських засобів у Полтавській області Наталія Андрієнко. За її словами, продовжується гармонізація національного законодавства з європейським щодо забезпечення належної якості лікарських засобів.

У березні 2013 року були введені європейські вимоги – ліцензування імпорту. Завдяки цьому була посилена відповідальність іноземних виробників за якість продукції, що постачається та реалізується безпосередньо на території нашої держави. І на сьогодні український пацієнт має ті ж гарантії якості та безпеки ліків, як і пацієнти Європейського Союзу, - повідомила вона присутнім.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...