• Головна
  • В Галереї мистецтв презентували фільм про Миколу Подгорного
15:15, 28 серпня 2009 р.

В Галереї мистецтв презентували фільм про Миколу Подгорного

В художньому музеї імені Миколи Ярошенка («Галерея мистецтв») відбулася презентація фільму «Микола Подгорний – портрет художника». Вже перші кадри з персональної виставки митця переконливо доводять неординарність його картин, власний погляд на життя, події сьогодення. «Головне завдання портрету – говорить з екрану, Микола Подгорний, - передати зовнішній і внутрішній світ портретованого. Портрет обов’язково має бути схожим на оригінал». Герої його картин – Михайло і Лариса Полякови, Юрій Худяк, Ніна і Микола Ляпаненки. У фільмі вони вступають у діалог з художником про мистецтво і про майстра на фоні своїх портретів.

Це, як наголосив Заслужений художник України Євгеній Путря, велика і оригінальна знахідка творчого колективу фільму. Його життєва філософія генетично витікає із дворянського походження, підкріплена високим, оригінальним, масштабним мистецтвом, переконані поціновувачі його творчості. «Шістнадцять картин Миколи Подгорного є в Художньому музеї імені Миколи Ярошенка, - повідомила його директор Ольга Курчакова. «Більшість з них подаровані автором. Його творчість широкого діапазону. Це і графіка і живопис, це і дизайн. Він легко вступає в любу фазу роботи», - сказала Курчакова. «Викликом кризі» назвав фільм Микола Ляпаненко і додав : «Ми просунулися на метр вперед, бо мали справу із Метром».

Над фільмом працювала творча група з ОД ТРК «Лтава» у складі автора сценарію Наталії Іванченко, режисера-оператора Дмитра Старікова, монтажера Лариси Шаповалової, генерального продюсера Миколи Ляпаненка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...