• Головна
  • На Полтавщині закрита остання табірна зміна
10:15, 27 серпня 2009 р.

На Полтавщині закрита остання табірна зміна

Голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Асадчев взяв участь у святковому закритті останньої зміни в дитячому оздоровчому таборі „Маяк”(с. Головач Полтавського району). На почесного гостя діти чекали із нетерпінням – для голови Полтавської ОДА та своїх духовних наставників (адже в останню зміну тут відпочивав дитячий Православний табір, який організувала Українська Православна церква Київського патріархату) діти підготували концертну програму, виконавши твори власного написання та відомі українські пісні. Валерій Асадчев захопився спілкуванням із дітьми, вийшов на сцену і заспівав з ними експромтом пісню.

Цікаво, що діти, які в перший раз почули її слова із захватом підспівували гостю. Ідею проведення Православного табору голова Полтавської облдержадміністрації назвав дуже вдалою, відзначивши, що це змалку прищеплює в дітях любов до Бога та християнських цінностей. „Церква обов'язково має брати на себе велику соціальну, гуманітарну і виховну місію. І те що сьогодні Київський патріархат зробив перші кроки в цьому плані – це прекрасно! Ми будемо всіляко сприяти тому, щоб церква й надалі несла цю місію. В цьому є наша спільна зацікавленість”, - зазначив керівник області.

В свою чергу, Єпископ Полтавський і Кременчуцький УПЦ Київського патріархату, владика Федір подякував Валерію Асадчеву та директору табору Людмилі Сердюк за допомогу. Торік в Головачі відпочило 70 дітей. Цього ж року до „Маяку” приїхало вже понад 200 хлопчиків і дівчаток з усієї України. Робота православного табору, за словами владики, побудована в дусі „українських православних традицій та культури”. Тут вони можуть виявити свої творчі здібності, запасавшись до того чи іншого творчого гуртка. „Діти вчаться молитов, діти вчаться співати разом, що їх дуже згуртовує”, - відзначив владика.

„Ми прагнемо, щоб діти розкривалися: щоб вони читали вірші, співали пісень. Щоб вони постійно відчували, що їх шанують, люблять, цінують їхні здібності. І ви знаєте, за цей час діти дуже змінилися – вони навчилися шанувати один одного, підтримувати один одного, прислухатися до проблем один одного”, - сказав владика, додавши, що практику проведення подібних православних таборів в УПЦ Київського патріархату хочуть зробити постійною.

Підсумовуючи результати літньої оздоровчої кампанії, голова Полтавської облдержадміністрації відзначив, що вона пройшла досить вдало. В області вдалося в повному обсязі зберегти мережу позаміських оздоровчих таборів, серйозно підсиливши їхню інфраструктуру. Загалом на Полтавщині тими чи іншими формами відпочинку було охоплено понад 70 тисяч дітей, а на проведення оздоровчого сезону вдалося залучити більше 20 мільйонів гривень з обласного, місцевих та державного бюджетів, а також спонсорських та профспілкових внесків. І головне, що відпочинок дітей не затьмарила жодна прикра подія.

„В нас зауваження виміряються цифрами. І ,дякувати Богу, в нас в останні роки не має жодного нещасного випадку, серйозного захворювання чи отруєння дітей. Тому, вже можна сказати, що оздоровчий сезон на Полтавщині пройшов на досить гарному рівні”, - підсумував губернатор

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...