• Головна
  • Школи Полтавщини до нового навчального року готові
12:33, 26 серпня 2009 р.

Школи Полтавщини до нового навчального року готові

Шкільні заклади області абсолютно готові до того, аби зустріти першого вересня школярів Полтавщини, а в галузі освіти відсутні борги по заробітній платі та іншим обов'язковим платежам, зокрема за оплату комунальних послуг тощо. Про це під час Всеукраїнської селекторної наради, що відбулася наприкінці минулого тижня заявив голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Асадчев.

За його словами, в області влітку було проведено ремонт 130-ти навчальних закладів. Крім того, до введення в дію готується новий унікальний шкільний комплекс у Червонозаводському Лохвицького району. А в Лубенському районі для потреб школярів влада купує за півтора мільйони гривень капітальну будівлю із ступенем готовності 90%, ринкова вартість якої обчислюється у 70 мільйонів гривень.

Збільшення народжуваності в останні 4-5 років, завдяки відповідній Програмі підтримки, яку започаткував Президент України Віктор Ющенко, за словами Валерія Асадчева, зараз змушує владу серйозно замислюватися над тим, як розширювати шкільну мережу. Валерій Асадчев відзначив, що в області є ряд недобудованих шкіл, які можна довести до розуму спільними зусиллями місцевої влади та центрального Уряду. При цьому голова Полтавської ОДА запропонував Прем'єр-міністру Юлії Тимошенко схему, згідно якої 50% необхідних на добудову коштів виділяє державний бюджет, а іншу половину суми вишукують обласний та місцевий бюджети. Ця пропозиція знайшла схвальну оцінку від Прем'єра, яка подякувала Валерію Асадчеву та його команду за бездоганну роботу по підготовці навчальних закладів до нового шкільного року.

Також голова ОДА звернув увагу Юлії Тимошенко на необхідність реалізації програми шкільний автобус. За його словами, попередній Уряд фактично зірвав реалізацію держпрограми. Минулого ж року в області вдалося самотужки придбати 18 таких автобусів, а цього року – вже 10. Валерій Асадчев попрохав керівника Кабміну, аби Уряд швидше визначився із тим, хто проводитиме тендери на закупівлю шкільних автобусів та пришвидшив виділення відповідної суми коштів із державного бюджету.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...