![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
17:16, 25 серпня 2009 р.
Полтавець BeeTon став найкращим DJ
24 серпня закінчився Всеукраїнський мультифестиваль „Студентська республіка”. На знак закриття було піднято Державний Прапор України. За підсумками цього фестивалю, учасники з Полтави не залишились без нагород. DJ BeeTon (Євген Гречко), студент Полтавської державної аграрної академії став найкращим ді-джеєм України, перемігши у DJ-параді. Тепер його мікси періодично будуть крутитися на радіохвилі MFM. Мер полтавської Студреспубліки Наталія Філіпова стала депутатом студентського парламенту України.
Полтавка Перша Леді Юлія Цигипа за результатами конкурсу краси прийматиме участь у місії Доброї волі, яка буде направлена на допомогу дівчат-моделей соціально незахищеним категоріям дітей.
З 21 по 24 серпня у с. Заозерне поблизу м. Євпаторія в Криму проходив Міжнародний мультифестиваль „Студентська республіка – 2009”, участь у якому взяли понад півтори тисячі студентів з усієї України.
Як показали вибори, вперше за шестирічну історію Студентської республіки на Всеукраїнському рівні, студентським президентом України стала представниця жіночої статі, студентка з Одеси Ірина Тіщенко.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
19:36, 25 липня
09:39, 15 липня
05:42, 19 липня
07:30, 17 липня
10:00, 25 липня
11
live comments feed...