• Головна
  • У Полтаві вийшла книга "Останнє кохання Мазепи"
15:52, 25 серпня 2009 р.

У Полтаві вийшла книга "Останнє кохання Мазепи"

Видавничо-поліграфічне підприємство „РІК” видало книгу полтавця Валерія Волоскова під назвою „Останнє кохання Івана Мазепи” за благодійні кошти товариства Української мови імені Тараса Шевченка в Чикаго (США), головою якого є Віра Боднарук. У популярній формі автор розповідає про важливі епізоди з життя гетьмана України та намагається допомогти читачам відрізнити історичну правду від романтичних легенд та наклепів, що оточують постать великого гетьмана.

Персонажем фантастичної чарівності, державним мужем, поетом, плейбоєм, людиною, яка визначала моду свого часу, фантастично освіченою людиною постає образ Івана Мазепи в цій книзі.

І Волосков підтверджує це, посилаючись на відомого історика Сергія Плачинду, який зазначає, що Мазепа „перевершив діячів усіх часів і народів дивовижною здатністю зачаровувати і приваблювати. І не аби кого, а королів, царів, гетьманів, сердитих козаків, юних красунь... У всьому – він феномен, аналога якому в світовій історії я не бачу”...

В книзі наводяться листи-послання Мазепи до його коханої Мотрі, сповнені ніжності і любові. Це „унікальні шедеври любовної лірики, яких дуже мало в світі”. Книга гарно ілюстрована. На її обкладинці – репродукції картин заслуженого художника України Івана Новобранця.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...