• Головна
  • На Полтавщині створюються молодіжні центри НАТО
14:50, 25 серпня 2009 р.

На Полтавщині створюються молодіжні центри НАТО

Асоціація сприяння міжнародного бізнесу та розвитку міста Кременчука започатковує новий проект, який дасть змогу молоді більше довідатись про НАТО.

«Цей проект дасть можливість залучити педагогічні кадри і пропагувати в молодіжному середовищі загальнолюдські цінності, – переконаний начальник Головного управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації Олег Пустовгар, – таким чином, облдержадміністрація продовжує співпрацю з громадськими організаціями, які виконують Державну програму інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України».

Зокрема, планується проведення школи-семінару для заступників міських голів та заступників голів райдержадміністрацій. Назва проекту – «Досвід співпраці органів влади та організації «Громадянське суспільство» міста Кременчука зі створення молодіжних центрів євроатлантичної інтеграції».

Головне управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації вже звернулося до посла Словацької Республіки в Україні Павола Гамжіка та тимчасово повіреного у справах США в Україні Джеймса Петіта з проханням підтримки зазначеного вище громадянського проекту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...