• Головна
  • Півмільйона людей відвідало Сорочинський ярмарок
11:46, 25 серпня 2009 р.

Півмільйона людей відвідало Сорочинський ярмарок

Близько півмільйона осіб цього року відвідало Національний Сорочинський ярмарок, який проходив з 19 по 23 серпня. Як повідомили у відділі по звязках із громадськістю ГУ МВС України у Полтавській області, серед відвідувачів зареєстровано понад 400 іноземців.

«Загалом, ярмарок пройшов успішно і без особливих правопорушень. Злагоджена робота міліції, поєднана з використанням спеціальної техніки, мінімізувала можливість здійснення протизаконних дій з боку учасників і гостей ярмарку. Зокрема, за весь період ярмарку не зареєстровано жодного тяжкого злочину», - сказав начальник ГУ МВС України у Полтавській області Михайло Цимбалюк.

Всього за час проведення ярмарку міліція склала близько 200 адміністративних протоколів. Зокрема, чотири гості ярмарку притягнуті до адміністративної відповідальності за дрібне хуліганство, 16 - за зловживання спиртними напоями. Під час ярмарку адмінпокарання накладено на 38 водіїв, що керували автомобілем у нетверезому стані.

За порушення вимог ветеринарно-санітарного законодавства вжито заходів адміністративної дії щодо 37 осіб, які реалізовували продукти харчування без належних документів або з порушенням термінів реалізації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...