
12:00, 10 липня 2024 р.
Надійне джерело
Полтавець здобув друге місце на Кубку України з джиу-джитсу

Переможці змагань. Фото: ПОВА
5-7 липня в Ужгороді відбувся Кубок України з джиу-джитсу. Полтавську область представляв вихованець спортивного клубу «Файтинг» (м. Полтава) Павло Рибка.
Про це повідомили у Полтавській ОВА.
Спортсмен змагався в розділі «Не-ваза (гі)» та посів друге місце.
Нагадаємо, полтавські триатлоністи вибороли нагороди всіх гатунків на чемпіонаті України.
Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
13:38, 17 червня
6
10:23, 22 червня
13:34, 21 червня
06:52, 12 червня
20
12:36, Вчора
12