
13:20, 4 липня 2024 р.
Надійне джерело
Жінка потрапила під швидкісний потяг у Лубнах на Полтавщині

Потяг. Фото: ГУ НП у Полтавській області
За попередньою інформацією слідства, жінка перетинала залізничні колії та потрапила під швидкісний потяг. Унаслідок наїзду вона отримала тілесні ушкодження, від яких померла на місці.
Про це повідомили у відідлі комунікації поліції Полтавщини.
Поліцейські встановили особу загиблої. Нею виявилась мешканка міста Лубен 1957 року народження. Для встановлення причини смерті тіло жінки направлено на судово-медичну експертизу.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 276 (Порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного транспорту, що спричинили загибель людей) Кримінального кодексу України.
Обставини та причини події з’ясовують слідчі.
Наагадаємо, на Полтавщині 64-річний чоловік стрибнув у криницю та загинув.
Стежте за усіма новинами у нашому Telegram.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Чи може бути вигідною робота в таксі на авто від компанії?
Новини компаній
17:54
17:00
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
23:47, 21 квітня
15
13:24, Сьогодні
2
00:54, 17 квітня
117