• Головна
  • ФРІ організовує наметовий табір для молоді на Буковині
18:30, 22 червня
Надійне джерело

ФРІ організовує наметовий табір для молоді на Буковині

ФРІ-табір: афіша

ФРІ-табір: афіша

«Фундація Регіональних Ініціатив» організовує освітній наметовий ФРІ-табір «Крок до лідерства» імені Інни Волкової для молоді. Учасниками та учасницями може стати молодь від 17 до 25 років. Посилання на реєстрацію.

Освітній наметовий ФРІ-табір для молоді відбуватиметься протягом 20-25 серпня у Чернівецькій області. Його організовує Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Фундації Регіональних Ініціатив».

ФРІ організовує наметовий табір для молоді на Буковині, фото-1

«Крок до лідерства» імені Інни Волкової — це головний зовнішній ФРІ-табір, що організовується з 2006 року. Традиційним елементом якого є спільне відзначення Дня Незалежності України.

Цього року освітня програма табору спрямована надати усвідомлення молоді, як від концепції «змінити своє оточення» перейти до концепції «змінити свою державу». Досвідчені тренери та тренерки поділяться інструментами та навичками, які допоможуть зрозуміти як впливати на державнотворчі процеси України, а також розкрити себе, усвідомити своє місце у державі. На учасників/-иць чекають не лише актуальні лекції, воркшопи та дискусії, а й командна робота та практичні завдання. 

Маряна Мажак, координаторка ФРІ-табору «Крок до лідерства» імені Інни Волкової коментує: «Багато хто бажає бути корисним у такий нелегкий час для України, не бути осторонь, проте багатьом  "державотворчі" процеси здаються дуже складними, але насправді це не так. Це можуть бути й маленькі дії, які під силу кожному Українцю. Саме про це наш табір ».

Щоб потрапити на табір, необхідно заповнити реєстраційну форму та пройти відбір, у якому визначальну роль відіграє мотивація учасників/-иць. Після заповнення анкети результати відбору будуть повідомлені у формі електронного листа від організаторів. 

Для участі у заході необхідно сплатити організаційний внесок у розмірі 900 грн, що покриває витрати на програму, харчування, аптечку та облаштування таборового містечка. 

ФРІ – це Всеукраїнська молодіжна громадська організація, мета якої – розвиток свідомої молоді та зміцнення молодіжного руху в Україні. На 2023 рік об'єднує 16 регіональних осередків. Більше інформації про організацію можна знайти за посиланням: https://fri.com.ua/

За наявності питань – пишіть на емейл [email protected] або в Instagram @krok_do_liderstva.

Соціальні мережі: Інстаграм, Фейсбук

Нагадаємо, полтавців запрошують на вечірню екскурсію.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ФРІ #табір #ФРІ-табір #захід #молодь
Оголошення
live comments feed...