• Головна
  • Шлях від студентки до ректорки: хто така Олена Філонич, яка стала новою очільницею Полтавської політехніки
11:30, 29 травня
Надійне джерело

Шлях від студентки до ректорки: хто така Олена Філонич, яка стала новою очільницею Полтавської політехніки

Олена Філонич. Фото: nupp.edu.ua

Олена Філонич. Фото: nupp.edu.ua

Вибори ректора у Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбувалися 28 травня відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України.

Новим очільником навчального закладу стала перша проректорка - проректорка з науково-педагогічної роботи Олена Філонич. За неї віддали голоси 87,5% виборців. Про це повідомили на сайті Полтавської політехніки.

«Виборчі дільниці працювали з 09:00 до 15:00. У Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» дільниця працювала у сертифікованому укритті, тому процедура таємного голосування відбувалася без перерв на повітряну тривогу. Також працювали виборчі дільниці у структурних підрозділах університету – Полтавському фаховому коледжі нафти і газу та Миргородському фаховому коледжі імені М.В. Гоголя», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що продовж дня спостерігалася висока явка виборців – науково-педагогічних працівників, співробітників та студентів: з 577 на дільниці прибули і отримали бюлетені 523 виборці.

Для довідки:

Олена Філонич народилася 12 січня 1986 року в селі Телепине Кам’янського району Черкаської області. У 1987 році разом із батьками переїхала у Миргород. З 2003 року проживає в Полтаві.

2003-2008 — студентка Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. Кваліфікація «фінансист» за спеціальністю «Фінанси».

2008-2011 — економіст 1 категорії відділу економіки, фінансування та наукового прогнозування фінансово-господарської діяльності ПолтНТУ.

2008-2011 — аспірантка Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

2008-2012 — асистент кафедри фінансів, банківської справи та державного управління Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

2012-2015 — головний бухгалтер Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

З 2012 року — доцент кафедри фінансів, банківського бізнесу та оподаткування Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

З 2015 року — проректор з науково-педагогічної роботи та економічного розвитку Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Відзнаки:

  • Лауреат щорічної премії Президента України для молодих вчених — 2013 рік;
  • Подяка МОН України — 2016 рік;
  • Грамота Верховної Ради України — 2018 рік;
  • Грамота МОН України — 2018 рік.

Олена Філонич авторка 37 наукових публікацій. Брала участь у проєкті Британської ради «Лідерство в університетах» 2017 року в Лондоні.

Нагадаємо, як у Полтавській політехніці обирали ректора університету.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ректорка #Полтавська політехніка #Олена Філонич
Оголошення
live comments feed...