• Золоті, срібні та бронзові нагороди: спортсмени з Полтавщини завоювали 10 медалей на ХІІІ Чемпіонаті України з боулінгу
12:00, 26 травня
Надійне джерело

Люди з нагородами. Фото: Полтавська ОВА

У Черкасах  відбувся ХІІІ Чемпіонат України з боулінгу серед спортсменів із порушеннями слуху. У турнірі взяли участь 30 спортсменів.

Про це повідомили в пресслужбі Полтавської обласної військової адміністрації.

За підсумками змагань наша команда виборола дві золоті, три срібні, п’ять бронзових нагород. У неофіційному командному заліку зайняла друге місце.

Детальніше про номінації та нагороди:

• У номінації «Індивідуальний залік» Владислав Яловега, Георгій Яловега, Катерина Ковальчук вибороли «бронзу».
  • У номінації «Двійка» Родіон Причина й Сергій Бетке та Катерина Ковальчук і Яна Причина вибороли «срібло», а Владислав і Георгій Яловеги – «бронзу».
  • У номінації «Трійка» Катерина Ковальчук, Яна Причина, Ірина Тімченко вибороли «золото». Друге місце – Владислав Яловега, Родіон Причина та Георгій Яловега.
  • У номінації «Майстер-фінал»: 1 місце – Катерина Ковальчук, 3 місце – Владислав Яловега.

Нагадаємо, що у Полтаві пройшов благодійний забіг «Spring Run»: на ЗСУ вдалося зібрати 17 тис. грн.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.