• Головна
  • На Полтавщині зростають випадки домашнього насильства
15:00, 20 травня
Надійне джерело

На Полтавщині зростають випадки домашнього насильства

Домашнє насильство у родині. Фото: ілюстративне

Домашнє насильство у родині. Фото: ілюстративне

Попри повномасштабну війну офіційна статистика свідчить про зростання проблеми домашнього насильства.

За період з лютого 2022 по травень 2024 фахівцями контактного центру було прийнято 56 звернень даної тематики. Про це повідомили в пресслужбі Полтавської ОВА.

«Хоча ця кількість здається, на перший погляд, незначною, але за кожним випадком стоїть людина, особистість, її честь, гідність та здоров’я. Особливо жахливими та абсолютно неприйнятними є випадки завдання кривди дітям», - йдеться в повідомленні

Так, в 31 випадку було отримано інформацію про вчинення насильства над дітьми, що становить більше половини від загальної кількості звернень за вказаний період. Ситуацій, коли постраждалими вказували жінку з дитиною, було 17, тобто кожне третє повідомлення. В п’яти випадках агресії зазнавали самі жінки, а в трьох – чоловіки та діти в родині.

Звернення надходили з усіх районів Полтавщини та охопили 22 громади. Лідерами стали Полтавський – кожне друге звернення та Кременчуцький райони – третина від загальної кількості. В розрізі громад найбільше випадків зафіксовано в Кременчуцькій, Полтавській, Кобеляцькій та Карлівській.

На даний час на базі Урядового контактного центру діє спеціалізована гаряча лінія для постраждалих від домашнього насильства – 15-47. Проте, кожен за потреби має можливість звернутися і на телефонну лінію Полтавської ОВА: 0800502230 для фіксації відповідного звернення.

Нагадаємо, що на Полтавщині в одній з громад за понад 4 млн грн відкрили перший муніципальний Притулок для постраждалих від домашнього насильства.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#насильство #Полтавщина #статистика
Оголошення
live comments feed...