• Головна
  • Вночі Україна перейде на літній час: як до цього відносяться полтавці (ВІДЕО)
18:50, 30 березня
Надійне джерело

Вночі Україна перейде на літній час: як до цього відносяться полтавці (ВІДЕО)

Перехід на літній час. Фото: 0532.ua

Перехід на літній час. Фото: 0532.ua

Україна у ніч на 31 березня перейде на літній час. Ця традиція в нашій країні триває іще з 1981 року - заради економії електроенергії. Однак лікарі в один голос стверджують, що такі маніпуляції з годинником негативно впливають на здоров'я та самопочуття людей.

Про те, як до сезонного переведення часу ставляться полтавці, спитали журналісти 0532.ua.

«Переводять і переводять. — вам краще літній час чи зимовий? Я теж не знаю. Я думаю, що як вирішать, так і буде. —  А саме на стані здоров'я ви якісь зміни помічаєте? Ну так, спочатку адаптація завжди, коли змінюється час. Трошки некомфортно, але потім звикаєш і все нормально», — розповіла полтавка.

А ось Анатолій негативно ставиться до цієї процедури. Чоловік каже, що це негативно впливає на здоров'я.

«Порушуються ритми, порушуються режими та все інше. Економія мінімальна, а ось шкоду для здоров'я не підрахуєш навіть. — А якби залишили час, то краще було б на літній чи зимовий? Не знаю, треба розбиратися. Можливо, якийсь середній знайти», — пояснив свою позицію Анатолій. 

А ось двоє хлопців, яких зустріли наші журналісти в центрі Полтави, позитивно ставляться до такої ініціативи та дуже радіють, що сонце буде світити на годину довше.

Інші респонденти відповіли, що мають нейтральне відношення до переходу на літній та зимовий час, хоча більше людей все ж радіють літньому.

Наразі в опитуванні в нашому Телеграм-каналі серед 371 респондента позитивно на зміну часу реагують 79 людей або 21%, тоді як 189 опитаних (51%) обрали варіант «негативно», а 103 (28%) «нейтрально».

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#літній час #переведення годиннику #перехід на літній час
Оголошення
live comments feed...