• Головна
  • У Полтаві відкрили перший центр рекрутингу до українського війська
15:00, 22 березня
Надійне джерело

У Полтаві відкрили перший центр рекрутингу до українського війська

Консультація людини в рекрутинговому центрі. Фото: 0532.ua

Консультація людини в рекрутинговому центрі. Фото: 0532.ua

22-го березня у ЦНАПі на вул. Соборності, 45 відбулося офіційне відкриття центру рекрутингу. Тут відповідні фахівці можуть підібрати людині бажану вакансію, яка воліє долучитися до української армії. Вітається досвід кандидата та звертається увага на стан здоров'я. Можна влаштуватися, зокрема, на сержантські та офіцерські посади, а також шукають водіїв, медиків та психологів. На відкритті побував журналіст 0532.ua Михайло Михайлюк.

Це четвертий центр такого формату в Україні. Нещодавно подібний осередок відкрили у Дніпрі, перед цим у Запоріжжі, а ще раніше в Львові, зараз у Полтаві.

У Полтаві відкрили перший центр рекрутингу до українського війська, фото-1
У Полтаві відкрили перший центр рекрутингу до українського війська, фото-2
У Полтаві відкрили перший центр рекрутингу до українського війська, фото-3

На відкритті центру були присутні різні гості, включаючи начальника Полтавської ОВА Філіпа Проніна, який виступив з вітальним словом.

У Полтаві відкрили перший центр рекрутингу до українського війська, фото-4

«У рекрутинговому центрі будь-хто зможе отримати всю необхідну інформацію, дізнатися, як це буде військовим, яку потрібно пройти підготовку. Що дуже важливо, що кожен, хто прийде, буде оформлений в ту бригаду і саме на ту посаду за фахом, на яку він забажає. Ми можемо це контролювати разом з Міністерством оборони, разом з Генеральним штабом, надаючи консультацію і підтримку кожній людині, яка виявить бажання», - говорить Пронін.

Уповноважений представник Міністерства оборони України з питань рекрутингу Олексій Бежевець зазначає, що до центру рекрутингу в Полтаві спочатку можна прийти без жодних документів. Рекрутер допоможе вам отримати інформацію, підключить вас до військової частини та надасть консультацію.

У Полтаві відкрили перший центр рекрутингу до українського війська, фото-5

«Ви отримаєте певні відповіді для того, щоб подумати. Якщо є вакансія, яка вас цікавить, рекрутер вас зв'яже з військовою частиною, де нададуть вам відповіді на уточнюючі питання. Тобто скільки актуальна вакансія, коли вона закривається, скільки вона ще буде тривати, яка є специфіка цієї служби тощо. Якщо частина також вами зацікавлена, ви отримуєте рекомендаційний лист. Наші рекрутери кажуть, які документи відразу треба зібрати, і ви з ним йдете, знову ж таки, оформлятися в ТЦК та СП. Їхні працівники знають, що це є доброволець, що в нього є рекомендаційний лист, що за цим порядком він йде саме в цю частину. І всі ці правила до них доведені, вони контролюються. І надалі відбувається процес оформлення», - говорить він.

У Полтаві відкрили перший центр рекрутингу до українського війська, фото-6

Процес оформлення може тривати від кількох днів до кількох тижнів, оскільки передбачається: професійний психологічний відбір, формування особової справи та медичний огляд. Після цього людину відбирають в навчальний центр.

«Кандидат відбирається в навчальний центр відповідно до тої позиції, якою може займатися та займатиметься в майбутньому. Це можуть бути різні навчальні центри, бо кожен свою спеціалізацію. Далі вже триває мінімум місяць базова загальна військова підготовка. Для одних позицій – це може бути 45 днів, а для інших, умовно кажучи, два місяці. Ще є фахова підготовка. Це кілька тижнів, теж може бути і місяць. Моментально, на пілота теж треба людину навчити. Тобто спочатку індивідуальна підготовка з вас робить бійця. Людина вміє стріляти, є розуміння тактики, роботи у військових підрозділах. Далі кандидата вчать спеціалізації. Після цього він потрапляє в свій військовий підрозділ», - продовжує Олексій Бежевець.

Треба зазначити, що рекрутуватися можуть не тільки чоловіки, але й жінки. У Центрі рекрутингу говорять, що наразі немає жодних обмежень в Збройних сил України з приводу жінок.

«Ми закликаємо жінок цікавитись. Фактично, безліч посад, які можуть дійсно займатися жінки, в тому числі і командирські. Станом на сьогодні, на жаль, у нас не так багато жінок-командирів. Наша мета, щоб таких жінок в армії було більш», - продовжує Бежевець.

У Полтаві відкрили перший центр рекрутингу до українського війська, фото-7
У Полтаві відкрили перший центр рекрутингу до українського війська, фото-8

Ви можете дізнатися більш детально про вакансії за телефоном: +380663427728.

Нагадаємо, що у Полтаві запрацював перший центр з підтримки ментального здоров’я MentalHUB.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дія #Полтава #центр #рекрутинг #ЗСУ #вакансії
Оголошення
live comments feed...