• Головна
  • Секрети успішної кар'єри в царині подології: які курси та навчання обрати
Новини компаній
18:00, 4 березня

Секрети успішної кар'єри в царині подології: які курси та навчання обрати

Новини компаній

Подологія набуває все більшого визнання серед естетичних спеціальностей, а разом з тим зростає і попит на фахівців у цій галузі. Успіх у кар'єрі подолога залежить від правильного вибору освітнього шляху та постійного вдосконалення необхідних навичок. 

Зовсім не важливо, чи є у вас досвід у подології або косметології, чи ні. Стати професійним подологом  може кожен, хто бажає безперервно навчатися та якісно працювати.

Секрети успішної кар'єри в царині подології: які курси та навчання обрати, фото-1

Хто такий подолог та чим він займається?

Подолог — це фахівець, що спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань стоп. Його завдання включають аналіз структури стопи, виявлення вад та деформацій, а також розробка індивідуальних планів лікування поширених захворювань стоп, нігтів та шкіри ніг.

До подолога також звертаються з проблемами, що пов’язані з функцією стопи — наприклад, при плоскостопості або мозолях.

Де отримати освіту з подології?

На відміну від деяких інших спеціальностей — наприклад, дерматології — для роботи подологом вам не обов’язково проходити 6 років навчання в медичному університеті. 

Подологом може стати кожний, хто має таке бажання. Достатньо пройти вичерпні курси та здобути необхідні практичні навички. Високоякісну освіту з подології в Україні можна отримати на курсах від Baehr — після проходження базової програми ви можете перейти до більш складних курсів, або навіть спеціалізуватися на конкретній проблемі стоп. Наприклад, можна пройти такі курси:

  • базовий курс із подології;
  • курси з педикюру та манікюру;
  • лікування грибкових захворювань нігтів;
  • курс з ортоніксії.
Секрети успішної кар'єри в царині подології: які курси та навчання обрати, фото-2

Які документи потрібні для роботи подологом?

Якщо ви плануєте працювати подологом, з документів вам знадобляться:

  • ліцензія від МОЗ України;
  • санітарна книжка;
  • документи про відкриття відповідного ФОП або ТОВ.

Зазначимо, що працювати подологом можна як у власному кабінеті, так і у складі клініки або салону. Для відкриття власної справи необхідно отримати ліцензію від МОЗ України. Якщо ви, як фізична особа без вищої медичної освіти, хочете отримати медичну ліцензію, закон вимагає офіційно найняти щонайменше одного лікаря з профільною освітою. Також знадобиться документ про право власності на приміщення або договір оренди, адже ліцензія видається на окремий напрям (подологія) і окреме приміщення.

Де отримувати практичні навички?

Окрім теоретичних знань, надзвичайно важливо здобувати практичний досвід під час навчання. Підвищення кваліфікації на курсах, відпрацювання техніки на майстер-класах та постійна робота з клієнтами дають змогу розвивати навички та вирішувати реальні проблеми, водночас підвищуючи чек. Додаткові спеціалізовані курси можуть значно покращити ваші професійні навички та розширити перелік послуг. 

Успішна кар'єра в галузі подології вимагає від фахівця не лише теоретичних знань, але і практичного досвіду. Постійне професійне самовдосконалення грає важливу роль у формуванні компетентного та професійного подолога.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...