• Головна
  • Яка буває іграшкова дитяча зброя та яку користь вона приносить дитині?
Новини компаній
15:00, 29 лютого

Яка буває іграшкова дитяча зброя та яку користь вона приносить дитині?

Новини компаній

Хто із хлопчиків не мріяв відчути себе справжнім воїном, захисником? Звичайно, такі бажання є у багатьох маленьких представників сильної статі. Та і чимало дівчаток люблять погратися у «війнушки». А що для цього потрібно? Звичайно ж, дитяча іграшкова зброя. Яка вона буває та чи приносять користь такі іграшки дитині? Розкажемо про це сьогодні.

Види дитячої іграшкової зброї

Нині батьки можуть купити для дитини іграшкову зброю різних видів:

1. «Вогнепальну». До цієї категорії зарахуємо пістолети, гвинтівки, рушниці. Дизайн зброї може бути реалістичним або фантастичним та нагадувати космічні бластери з художніх фільмів. Викликає у дітей цікавість те, що ці іграшки можуть мати світлові або звукові ефекти.

2. «Холодну». Це шаблі, мечі, сокири тощо. Звичайно, іграшкова «холодна» зброя повністю безпечна для дітей – вона не має гострих елементів. Є в продажу іграшкова «холодна» зброя зі звуковими та світловими ефектами, схожа на мечі джедаїв із «Зоряних воєн».

3. «Метальну». Сюди належать арбалети та луки. Вони викликають неабиякий інтерес у дітей.

Яка буває іграшкова дитяча зброя та яку користь вона приносить дитині?, фото-1

4. «Помпову». Такі моделі вміють стріляти пластиковими, поролоновими чи гумовими кульками, можуть мати додатковий боєзапас у комплекті, а також світлові ефекти.

5. «Водяну». Зброя цього різновиду «стріляє» водою. Вона ідеально підходить для відпочинку в аквапарку або біля водойм. Може мати вигляд пістолету, космічного бластера, автомата тощо.

Яка буває іграшкова дитяча зброя та яку користь вона приносить дитині?, фото-2

Чи корисна гра з іграшковою зброєю для дитини?

Так, корисна. Якісна (і обов’язково – безпечна) іграшкова зброя допоможе дитині почувати себе впевненіше та сміливіше. Таке відчуття – це основа вольового характеру, який має сформуватися у справжнього чоловіка. Окрім цього, іграшкова дитяча зброя допоможе розвинути:

  • Стратегічне мислення. На полі бою ніяк не обійтися без стратегії. Граючись із друзями у дворі, дитині неодмінно доведеться придумувати план оборони або атаки.
  • Фантазію. Який сюжет гри сьогодні придумає дитина з іграшковою зброєю? Можливо, вона стане джедаєм або тілоохоронцем чи відважним солдатом?
  • Комунікативні та командні навички. Злагоджена робота команди – неодмінний атрибут дитячих ігор у «війнушки».
  • Зацікавленість історією. Хто та чому використовував луки, арбалети, мечі, автомати? Іграшкова зброя може спонукати дитину до вивчення історії.

Дитяча зброя – це один із різновидів іграшок, які допоможуть дитині навчитися грати в команді та почуватися впевнено. Оригінальний дизайн та додаткові світлові і звукові ефекти приваблюють хлопчиків та дівчаток, тому вони із задоволенням граються з різними видами іграшкової зброї.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#іграшкова дитяча зброя #іграшкова зброя #іграшки #іграшки для дітей
Оголошення
live comments feed...