![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
13:35, 28 лютого
Надійне джерело
Юний дослідник із Полтави Назар Таран став стипендіантом Президента України
![Назар Таран. Фото: Полтавська ОВА Назар Таран. Фото: Полтавська ОВА](/dist-assets/images/cap.jpg)
Назар Таран. Фото: Полтавська ОВА
Хлопець навчався в ліцеї № 33 Полтавської міської ради. Минулого року завдяки переможного МАНівського дослідницького проєкту Назар виборов право на отримання стипендії Президента України.
Про це повідомили в пресслужбі Полтавської обласної військової адміністрації.
«У 2023 році тандем педагога інформатики Юлії Бровко та одинадцятикласника ліцею Назара Тарана дав блискучий результат: 2 місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. За свій переможний МАНівський дослідницький проєкт Назар виборов право на отримання стипендії Президента України», - йдеться в повідомленні.
Станом на сьогодні Назар – студент Харківського національного університету радіоелектроніки, де здобуває вищу освіту за спеціальністю «Кібербезпека та захист інформації».
Науковий інтерес юнака і зараз пов’язаний з вивченням інформаційних технологій, а саме дослідженням способів системного адміністрування та керування мережею, зокрема, Назар Таран є розробником і адміністратором власного web-сервера.
Нагадаємо, що молодь Полтавщини запрошують на безоплатний курс з проєктного менеджменту.
Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:38, Вчора
30
11:36, 25 липня
25
06:28, 13 липня
18:18, Вчора
12:25, 14 липня
5
live comments feed...