• Головна
  • У Полтаві підключення ліфтів відбувається вручну, бо компанія, яка їх обслуговувала, демонтувала дистанційні пульти
16:30, 23 лютого
Надійне джерело

У Полтаві підключення ліфтів відбувається вручну, бо компанія, яка їх обслуговувала, демонтувала дистанційні пульти

Ліфт. Фото: ілюстративне

Ліфт. Фото: ілюстративне

Сьогодні, 23-го лютого, комунальники увімкнули понад 25 ліфтів. Підключення відбувається вручну, бо компанія, яка обслуговувала ліфтове господарство, демонтувала дистанційні пульти. 

Про це під час зустрічі із журналістами повідомила секретарка Полтавської міської ради Катерина Ямщикова та її заступник з питань діяльності виконавчих органів Володимир Чередниченко.

Зазначається, що підключення ліфтів відбуватиметься поступово і не так швидко.

"Про динаміку вмикання ще зарано говорити, адже кожен ліфт – це різна історія. Якщо раніше вони вмикалися з пульта однією клавішею, то зараз так не вийде, бо компанія «Будкомплект», яка обслуговувала ліфтове господарство, їх демонтувала. У більшості випадках ліфти вмикатимуть виїзні бригади, які приїжджатимуть на конкретні адреси. Зрозуміло, що це збільшує час запуску ліфтів", - говорить Ямщикова.

У Полтаві підключення ліфтів відбувається вручну, бо компанія, яка їх обслуговувала, демонтувала дистанційні пульти, фото-1

За словами заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Володимира Чередниченка, годину тому комунальники увімкнули в місті понад 25 ліфтів. Однак станом на сьогоднішній ранок було вимкнено 410 ліфтів. Ситуацію врегульовують відповідні бригади та інші організації, які займаються обслуговування ліфтового господарства.

"На підключення кожного ліфта в середньому йде 10 хвилин. Зараз ми робимо все необхідне, щоб забезпечити дистанційне підключення ліфтів", - говорить Чередниченко.

У Полтаві підключення ліфтів відбувається вручну, бо компанія, яка їх обслуговувала, демонтувала дистанційні пульти, фото-2

Наразі міська рада з компанією "Будкомплект" з'ясовує питання оренди і власності дистанційних пультів до ліфтів, аби увімкнути їх набагато швидше.

Нагадаємо, що у Полтаві вирішили розірвати договір з компанією, яка зупинила 600 ліфтів у місті.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ліфти #Полтава #відключення
Оголошення
live comments feed...