• Головна
  • У Полтавському виші відкрили простір для родин з дітьми (ФОТО)
16:15, 20 лютого
Надійне джерело

У Полтавському виші відкрили простір для родин з дітьми (ФОТО)

Відкриття простору. Фото: 0532.ua

Відкриття простору. Фото: 0532.ua

У понеділок, 19 лютого, у Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г. Короленка відкрили простір для родин з дітьми від Дитячого фонду ЮНІСЕФ. Журналістка 0532.ua відвідала презентацію та на власні очі побачила як все відбувалося.

На відкритті простору завітали Голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Мунір Мамедзаде, заступник начальника Полтавської обласної військової адміністрації Володимир Василенко, секретарка Полтавської міської ради Катерина Ямщикова та представники Благодійного фонду "Безпечне майбутнє", які сприяли відкриттю цього простору та родини з дітьми.

Розпочалося відкриття піснею, яку виконала маленька вихованка студії Наталії Май. Присутні підтримали юну співачку гучними аплодисментами.

У Полтавському виші відкрили простір для родин з дітьми (ФОТО), фото-1

Презентований простір - це соціальний центр, де створено умови для збереження (відновлення) ментального здоров’я, творчого та розумового розвитку дітей дошкільного віку, в тому числі з інвалідністю або ризиком інвалідності, соціально-психологічної підтримки сімей з дітьми. 

"Я вдячна всім хто підтримав проєкт, який ми сьогодні відкриваємо. Сьогодні університет приймає близько 300 переселенців, а також спортивний коледж з міста Бахмут. Ми створюємо всі умови, щоб внутрішньопереміщені особи почували себе добре", - зазначила ректорка ПНПУ Марина Гриньова.

У Полтавському виші відкрили простір для родин з дітьми (ФОТО), фото-4

"Це чудовий приклад того, як єднається країна, місто - все заради наших дітей. Маю надію, що відкритий простір буде корисний та діти отримають найкращі, комфортні умови", - сказав заступник начальника Полтавської обласної військової адміністрації Володимир Василенко.

У Полтавському виші відкрили простір для родин з дітьми (ФОТО), фото-5

"Такий простір для дітей в центральній частині міста – це, в тому числі важлива послуга. Дякую від всієї територіальної громади всім, хто зміг реалізувати такий гарний проєкт", - сказала секретарка Полтавської міської ради Катерина Ямщикова.

У Полтавському виші відкрили простір для родин з дітьми (ФОТО), фото-6

"Те, що я бачу сьогодні - це надзвичайно, адже це те місце, де діти можуть розвиватися, куди вони можуть приходити зі своїми батьками та подолати складні часи", - зазначив Голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Мунір Мамедзаде.

У Полтавському виші відкрили простір для родин з дітьми (ФОТО), фото-7

Простір має три локації. Кожна з них локація облаштована сучасними кондиціонерами, новими меблями, оргтехнікою, креативними стендами, акустичними системами, дитячими іграшками, мультимедійними дошками та іншим обладнанням.

У Полтавському виші відкрили простір для родин з дітьми (ФОТО), фото-8

Одна із локацій, яку презентували, це центр розвитку дитини дошкільного віку (в тому числі з інвалідністю або ризиком інвалідності) . Це місце, де проводитимуться сенсорно-пізнавальні, логіко-математичні, мовленнєві та мистецькі заняття, а також підготовка до школи.

Батьківський клуб - це простір в якому відбувається розвиток батьківських компетенцій та сприяння стійкості сім'ї, подолання сімейного напруження та додаткового стресу, що впливає на сім'ї під час та після війни, консультативна, методична та діагностична допомога родинам, які мають дітей дошкільного віку.

Простір дружній до дитини – це затишна розвивально-ігрова дитяча зона, де працюють професійні педагоги, аніматори та психологи, організовуються творчі заняття для дітей, розвивальні ігри, дозвілля під час війни.

Нагадаємо, у полтавській школі відкрили надсучасний Цифровий центр.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#діти #простір #ПНПУ #ЮНІСЕФ #Полтава
Оголошення
live comments feed...