• Головна
  • Освіта через Minecraft: у полтавській школі відкрили надсучасний Цифровий центр
16:00, 12 лютого
Надійне джерело

Освіта через Minecraft: у полтавській школі відкрили надсучасний Цифровий центр

Навчання за допомогою Minecraft у полтавській школі. Фото: Михайло Михайлюк, 0532.ua

Навчання за допомогою Minecraft у полтавській школі. Фото: Михайло Михайлюк, 0532.ua

У понеділок, 12-го лютого, у Полтавській загальноосвітній школі І-III ступенів No 38 відбулося урочисте відкриття Цифрового освітнього центру. Він оснащений необхідним обладнанням для інтерактивного навчання дітей. А з ігровою платформою «Minecraft Education» воно триватиме не тільки корисно, але й цікаво.   

На заході були присутні учні та вчителі навчального закладу, завітала місцева влада, а також прийшли партнери, які посприяли відкриттю освітнього центру. Серед них – представниця Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та проєктна менеджерка БО «Світло надії».

Цифровий освітній центр — це безпечний простір, створений для безперервного доступу до освіти та психоемоційної підтримки дітей.

Освіта через Minecraft: у полтавській школі відкрили надсучасний Цифровий центр, фото-1
Освіта через Minecraft: у полтавській школі відкрили надсучасний Цифровий центр, фото-2

Він оснащений ноутбуками, мишками, навушниками, інтерактивною дошкою, зарядними станціями, 3-D принтером, та іншим. В класі з учнями працюватимуть вчителі та фасилітатори, які пройшли відповідну підготовку, та використовують новітні підходи у навчанні.

Освіта через Minecraft: у полтавській школі відкрили надсучасний Цифровий центр, фото-3

За словами координатора освітніх програм ЮНІСЕФ Анатолія Безпалюка, поданий Цифровий освітній центр відтепер слугуватиме тим освітнім магнітом, щоб можна було продовжувати надолужувати освітні втрати.

Освіта через Minecraft: у полтавській школі відкрили надсучасний Цифровий центр, фото-4

«Я сподіваюся, що цей центр для нас буде слугувати тим освітнім магнітом, щоб можна було продовжувати надолужувати освітні втрати.  А навчання завдяки грі Minecraft стане набагато ефективнішим. Оскільки цей підхід буде дуже цікавий для нашої молоді та дітей», — додав він.

Як зазначає директорка школи Тетяна Веркалець, цей кабінет планувався, зокрема для того, щоб школярі менше "вигорали" під час навчання.

Освіта через Minecraft: у полтавській школі відкрили надсучасний Цифровий центр, фото-5

«Ми планували цей кабінет не тільки для подолання освітніх втрат, але хочемо зокрема надолужити психологічні втрати, які зазнали наші діти. Насправді їхній емоційний стан бажає кращого. Тому задача цього кабінету – це, перш за все, забезпечити комфортне навчання й мінімум вигорання», — розповіла жінка.

Освіта через Minecraft: у полтавській школі відкрили надсучасний Цифровий центр, фото-6

Вона також додає, якщо гру «Minecraft» вчителі не можуть побороти, то її треба очолити.

«Нарешті ми не будемо боротися з Майнкрафтом, адже він на користь і нам, і дітям. Загалом, сучасним дітям потрібна сучасна освіта. І сучасна освіта має починатися з сучасних стін та новітнього обладнання. Тому цей кабінет – це приклад того, якою має бути освіта 21-го століття», — говорить директорка.

На відкриття Цифрового освітнього центру також завітала секретарка Полтавської міської ради Катерина Ямщикова, яка з вітальним словом звернулася до усіх присутніх.

Освіта через Minecraft: у полтавській школі відкрили надсучасний Цифровий центр, фото-7

«Варто зазначити, що діти вже народжуються цифровізованими й діджиталізованими. Тому батьки наших школярів, певно, хочуть, щоб ці сучасні простори з'являлися в кожній школі. А завдяки ЮНІСЕФ і БО «Світло Надії» в одній із полтавських шкіл він вже функціонує. Скажу, що це тільки початок 2024 року. Ми не повинні  втрачати темпи. Треба працювати й надалі», — говорить вона.

Нагадаємо, у полтавській школі за мільйон гривень облаштували smart-клас.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #освіта #школа #учні #навчання
Останні новини
Оголошення
live comments feed...