• Головна
  • Суд підтвердив законність накладення штрафу на "Кребо", "Укртатнафту", "Лук-Авіа Ойл" і аеропорт "Бориспіль"
10:12, 21 серпня 2009 р.

Суд підтвердив законність накладення штрафу на "Кребо", "Укртатнафту", "Лук-Авіа Ойл" і аеропорт "Бориспіль"

Господарський суд Києва підтвердив законність рішення Антимонопольного комітету від 28 квітня про накладення штрафу на спільне підприємство "Кребо", компанії "Укртатнафта" (Полтавська область) і "Лук-Авіа Ойл" (Київ), а також міжнародний аеропорт "Бориспіль" на загальну суму 265 млн. гривень. Як повідомила прес-служба АМКУ, суд відмовив у задоволенні позову цих компаній. Тоді АМКУ оштрафував "Кребо" на 100 млн. гривень, "Укртатнафту" на 110 млн. гривень і "Лук-Авіа Ойл" - на 20 млн. гривень за зловживання монопольним становищем при встановленні завищених цін на авіапаливо в міжнародному аеропорту "Бориспіль".

Крім того, комітет оштрафував "Кребо" на 25 млн. гривень і аеропорт "Бориспіль" на 10 млн. гривень за зловживання монопольним становищем при наданні спеціалізованих аеропортових послуг із заправки авіапаливом.

Як повідомляло агентство, в 2007 році комітет оштрафував "Укртатнафту", СП "Кребо" і "Лук-Авіа Ойл" відповідно на 500 тис. гривень, 100 тис. гривень і на 50 тис. гривень за зловживання монопольним становищем при встановленні цін на авіапаливо.У ході розслідування справи "Кребо" було оштрафовано ще на 50 тис. гривень за подання недостовірної інформації на запит комітету.

"Кребо", "Укртатнафта" і "Лук-Авіа Ойл" найбільшими постачальниками авіапалива в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...