• Головна
  • У Полтаві розробляють Стратегію ветеранської політики
16:40, 9 лютого
Надійне джерело

У Полтаві розробляють Стратегію ветеранської політики

Фото: Полтавська міська рада

Фото: Полтавська міська рада

У Полтаві відбулась дводенна стратегічна сесія, під час якої напрацювали дієвий план реінтеграції ветеранів та їх родин. Ці напрацювання стануть основою Стратегії ветеранської політики громади.

Про це повідомили у Полтавській міській раді.

До участі у сесії долучилися заступниця міського голови Тетяна Бардіна та керівник КЗ "Центр учасників бойових дій" Артем Ліфрідов.

"Ветеранська політика в державі наразі дуже далека від того, якою ми хотіли б її бачити. І наше завдання – щонайменше змінити цю ситуацію на місцях. Аби люди, які без вагань пішли захищати країну в найтяжчий момент, отримали увагу, підтримку і належні їм права. Важливо розуміти рівень нашої відповідальності перед захисниками, ветеранами, членами родин загиблих героїв, тож рішення з цього приводу в громаді мають бути системними", – наголосила заступниця міського голови Тетяна Бардіна.

Як зазначив керівник КЗ “Центр учасників бойових дій” Артем Ліфрідов, під час сесії вдалося випрацювати єдину стратегію для діючих військовослужбовців, ветеранів, для членів їх родин та для членів родин загиблих військових.

"Пріоритетних напрямків у Стратегії чимало, тому, що є великий розрив між військовим життям та цивільним життям. Одна з першочергових задач – це реінтеграція військових у суспільство. Важливо, щоб за однією адресою ветерани могли отримати всю інформацію щодо юридичних питань, оформлення документів та пільг, фізичної, психологічної та соціальної реабілітації, можливостей щодо працевлаштування та започаткування власного бізнесу", – розповів Артем Ліфрідов.

Також триває робота над відкриттям комунального закладу "Центр учасників бойових дій", який стане своєрідною "єдиною точкою входу" для ветеранів, захисників, а також членів родин поранених і загиблих героїв. Цей простір, на Соборності, 36, в тестовому режимі вже починає працювати. Зараз в цьому там тривають ремонтні роботи, набирають фахівців, аби протягом найближчого часу запустити Центр у повноформатному режимі.

Нагадаємо, стало відомо хто очолить Простір для ветеранів у Полтаві.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#стратегія #ветерани #Полтава #простір
Оголошення
live comments feed...