• Головна
  • Ціни та попит на репетиторів математики: Полтава vs Харків. Де вигідніше?
Новини компаній
11:55, 6 лютого

Ціни та попит на репетиторів математики: Полтава vs Харків. Де вигідніше?

Новини компаній
Ціни та попит на репетиторів математики: Полтава vs Харків. Де вигідніше?, фото-1

Заняття з репетитором актуальні для учнів молодшої, середньої та старшої школи, проте найбільший попит серед старшокласників. Через повномасштабне вторгнення у 2022 році в Харкові він знизився на 20%, у 2023 та 2024 знову зріс та продовжує збільшуватися. У Полтаві популярність занять з репетитором залишається незмінною уже кілька років поспіль. Учні школи прагнуть покращити свої знання з певного предмета, підтягнути оцінки та підвищити шанси на вступ на бюджет у ВНЗ. Репетитор з математики в Харкові має найбільший попит, це зумовлено складністю предмета та його важливістю в подальшому навчанні, професійній діяльності.

Попит на репетиторські послуги зі шкільних предметів в Харкові та Полтаві

Репетиторські послуги - популярна педагогічна практика, яка допомагає учням покращити успішність з предмета, підготуватись до іспитів. Найбільшим попитом серед учнів у Харкові, Полтаві, як і в інших містах України користуються шкільні предмети:

  • математика – вивчення цього предмета часто дається учням важко, проте він є одним з найважливіших для успішного вступу у ВИШ, кар'єрного росту, особистої фінансової грамотності та комфортного майбутнього;
  • українська мова – це обов'язковий предмет для здачі ЗНО, іспиту для вступу в коледж на базі свідоцтва про неповну середню освіту, тому учні приділяють її вивченню багато уваги, до того ж це державна мова, яку зобов'язаний знати на високому рівні кожен громадянин;
  • англійська мова – вона відкриває двері на міжнародний ринок праці, дозволяє вільно спілкуватись з іноземцями, спеціалісти різних напрямків, які вільно володіють англійською, мають більші шанси отримати престижну посаду в провідних українських компаніях, для вивчення англійської до репетиторів звертаються не тільки школярі, але й дорослі люди;
  • історія України – цей предмет є обов'язковим під час здачі ЗНО, рівень знань напряму впливає на шанси вступити у ВИШ;
  • фізика - багатьом учням складно вивчати її, проте знання з цього предмета потрібні для вступу на певні факультети технічного напрямку.
Ціни та попит на репетиторів математики: Полтава vs Харків. Де вигідніше?, фото-2

Протягом останнього року у Харкові та Полтаві збільшився попит на репетиторські послуги з німецької, польської, французької мови. Послугами репетиторів з української мови все частіше користуються дорослі російськомовні харків'яни, які прийняли рішення розмовляти, вести бізнес державною мовою. Стабільно популярними в обох містах є додаткові заняття з математики, української та англійської мови з дошкільниками та учнями початкової школи.

Ціни на послуги репетиторів в Харкові та Полтаві

Вартість послуг репетиторів у Харкові та Полтаві залежать від предмета, рівня підготовки, запиту учня. Репетитори з великим досвідом роботи ставлять вищу ціну, молоді викладачі, які недавно закінчили ВИШ оцінюють свої послуги дешевше. Нижча вартість зовсім не означає гіршу якість занять, все індивідуально, тому важливо знайти саме свого репетитора.

Ціни та попит на репетиторів математики: Полтава vs Харків. Де вигідніше?, фото-3

В середньому репетитор математики в Харкові вартує 200 - 400 гривень за годину, в Полтаві середня ціна репетиторських послуг складає 150 - 300 грн/год. Заняття онлайн дешевші орієнтовно на 50 - 100 грн за очні зустрічі. Заняття з репетитором з умовою приїзду до учня додому можливі, вартість їх обговорюється між вчителем та батьками дитини індивідуально, залежить від відстані та часу, які репетитор потратить на дорогу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Buki #Буки #Букі #BUKI School
Оголошення
live comments feed...