• Головна
  • Зеленський підписав укази про створення Ради з питань підтримки підприємництва та економічної платформи "Зроблено в Україні"
18:00, 28 січня
Надійне джерело

Зеленський підписав укази про створення Ради з питань підтримки підприємництва та економічної платформи "Зроблено в Україні"

Фото: Офіс Президента України

Фото: Офіс Президента України

Президент України Володимир Зеленський підписав укази про утворення консультативно-дорадчого органу – Ради з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану та започаткував Всеукраїнську економічну платформу "Зроблено в Україні".

Про це повідомили у пресслужбі Офісу Президента. 

"Згідно з указом при Президентові України утворюється консультативно-дорадчий орган – Рада з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану. Рада сприятиме консолідації зусиль держави та бізнесу в умовах воєнного стану, збереженню та розвитку підприємницького потенціалу", - йдеться у повідомленні.

Серед основних завдань Ради:

  • системний аналіз забезпечення в умовах воєнного стану права на підприємницьку діяльність,
  • формування державної політики щодо гарантування права на підприємництво,
  • напрацювання та внесення на розгляд Президента України пропозицій щодо шляхів розв’язання проблемних питань.

Рада з питань підтримки підприємництва буде сприяти налагодженню ефективної взаємодії держави із усіма ланками господарювання та поширенню найкращого міжнародного досвіду.

Крім того, Президент України підписав ще один указ, яким започаткував Всеукраїнську економічну платформу "Зроблено в Україні".

Платформу буде створено під патронатом Президента України для постійної комунікації та координації взаємодії державних органів, представників релокованих підприємств, великого, середнього, малого українського бізнесу, громадських об’єднань підприємців, іноземних інвесторів, політичних діячів, вчених, експертів.

Нагадаємо, за 2023 рік на Полтавщині приватизовано 24 об’єкти на понад 140 млн грн.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Президент #економіка #підприємці #укази
Оголошення
live comments feed...