• Головна
  • «90% полтавців незадоволені Катериною Ямщиковою», — команда Капліна закидає голові міста марнотратство бюджету та вимагає провести референдум
11:10, 12 січня
Надійне джерело

«90% полтавців незадоволені Катериною Ямщиковою», — команда Капліна закидає голові міста марнотратство бюджету та вимагає провести референдум

Катерина Ямщикова та Сергій Каплін. Колаж: 0532.ua.

Катерина Ямщикова та Сергій Каплін. Колаж: 0532.ua.

Голова «Партії простих людей» Сергій Каплін заявив, що разом зі своєю командою проводив дослідження та перевіряв результати дій команди секретарки Полтавської міської ради Катерини Ямщикової. Каплін стверджує, що влада міста неправильно витрачає бюджетні кошти, через що полтавці хочуть зміни керівництва. 

Про це він розповів 12 січня на позачерговій сесії Полтавської міської ради, пише кореспондент 0532.ua. 

«Для вас і вашої команди ці результати виявилися невтішними, оскільки 90 відсотків полтавців незадоволені нинішнім керівництвом міста. Вони прямо вимагають перезавантаження влади у місті. І на це є як системні, так і локальні точки», — говорить Каплін.

За словами Капліна, його команда протягом трьох місяців звертається до керівництва міста від імені полтавського військового Олександра, який має вісьмох дітей і проживає нібито в "бараці".

«Він проживає в бараці десяти квадратних метрів і воює кілька років. Немає у нього можливості демобілізуватися за добу, на відміну від інших (натякає на Вадима Ямщикова - ред.). Олександр просить розширення житла. Ви нещодавно прийняли рішення залишити своїм заступникам і керівнику департаменту автомобілі. Протягом наступного року і під час війни ви за все несете відповідальність у місті, і я не дозволю і не дам вам перекласти цю відповідальність на Тарасова чи Чередніченка або інших. Ви не забезпечили їх всіх для повноцінної роботи», — продовжує голова «Партії простих людей».

Також до цього він додає, що пані Катерина віддала нібито мільйон доларів із бюджету на утримання автомобілів, водіїв і палива, замість того, щоб купити квартиру солдату.

«Я на наступну сесію буду виносити питання на засідання міської ради щодо виділення коштів для нього і для низки інших солдатів, які не мають житла», — підкреслив Каплін.

На завершення промови Сергій Каплін закликав Ямщикову ініціювати референдум у місті.

«Нехай він буде неформальним, але треба, щоб люди підтвердили чи не підтвердили довіру до вас. Я буду вимагати провести цей референдум. Якщо ви це не зробите, то я це буду робити», — резюмував він.

Нагадуємо, секретарка Полтавської міськради Катерина Ямщикова прокоментувала скандальну закупівлю дронів за завищеними цінами.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #міська рада #сесія #Сергій Каплін #Катерина Ящикова
Оголошення
live comments feed...