• Головна
 • Якісна запірна та регулююча арматура від «Укс груп Україна»
Новини компаній
11:33, 9 січня

Якісна запірна та регулююча арматура від «Укс груп Україна»

Новини компаній

Запірну та регулюючу арматуру встановлюють для керування потоком рідин чи газів у трубопровідних інженерних системах. Для повного перекриття потоку робочого середовища використовується запірна арматура, а регулююча арматура призначена для налаштування таких робочих параметрів, як об’єм та тиск робочого середовища.

Якісна запірна та регулююча арматура від «Укс груп Україна», фото-1

Матеріали, з яких виготовляють арматуру

Запірна та регулююча арматура виготовляються з таких матеріалів:

 • Сталь. Арматурні пристрої для інженерних систем часто виготовляють зі сталі, застосовуючи додатково антикорозійні покриття. Завдяки підвищеній стійкості до корозії, вдається забезпечити довговічність та ефективність арматури.
 • Нержавіюча сталь. Застосування нержавіючої сталі дозволяє підтримувати високий рівень стійкості арматури до корозії, що особливо важливо при роботі з агресивними середовищами.
 • Латунь. Латунна арматура часто використовується в системах, де важливим аспектом є термічна стійкість. Адже для латуні характерна хороша термопровідність та витривалість до високих температур.
 • Полімери. Деякі арматурні вироби виготовляють із полімерних матеріалів, що забезпечують їм легкість, корозійну стійкість та відмінну ізоляцію.

Якісна регулююча та запірна арматура для газу, води й інших робочих середовищ у великому різноманітті виготовляється на українському підприємстві «Укс груп Україна».

Особливості конструкції арматури

Конструкція та механізм дії арматури можуть бути різними. Найпоширеніші види таких пристроїв:

 • Засувки. Для них характерна гарна ремонтопридатність, але через велику кількість складових деталей вони не можуть забезпечити високу герметичність. Такі конструкції застосовують у системах з неагресивним середовищем, наприклад, у водопроводах.
 • Вентилі. Цим пристроям властива підвищена герметичність закриття та гарна ремонтопридатність. Але конструкція вентиля дозволяє встановлювати його тільки в певному положенні.
 • Кульові крани. Це багатофункціональна арматура, що підходить майже до всіх систем труб. Пристроям властива висока зносостійкість, вони добре витримують активну експлуатацію.
 • Крани «батерфляй». Відрізняються невеликою вагою та високою швидкістю відкриття/закриття. Їх використовують у системах, по яких проходить неоднорідна структура. Наприклад, у каналізаційних відведеннях.

«Укс груп Україна» виготовляє різні за конструкцією арматурні вироби, які поєднує одне — відмінна якість.

Якісна запірна та регулююча арматура від «Укс груп Україна», фото-2

Способи приєднання арматури до трубопроводу

Арматура встановлюється в різних точках трубопроводу, залежно від потреб системи, а способи приєднання можуть бути такими:

 • Різьбове з’єднання. З’єднання з різьбовими елементами дозволяє легко встановлювати та обслуговувати арматуру. Такий спосіб приєднання широко використовується в системах з невеликим діаметром труб.
 • Фланцеве з’єднання. Завдяки такому розбірному з’єднанню можна легко від’єднувати та приєднувати арматуру — це забезпечує зручність технічного обслуговування.
 • Зварювання. Такий варіант приєднання використовується для сталевої арматури, забезпечуючи міцне та надійне з’єднання.
 • Муфта. Підходить лише у випадках, коли робоче середовище перебуває під низьким тиском та зниженою температурою.

Метод з’єднання арматури з трубою залежить від характеристик робочого середовища, вимог до системи та умов експлуатації.

Якісна регулююча та запірна арматура для води, інших рідин, газів, суспензій, що вироблена на підприємстві «Укс груп Україна» — це важливі елементи для забезпечення безперебійної та ефективної роботи інженерних систем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#запірна арматура для води #інших рідин #газів #суспензій #Укс груп Україна
ТОП новини
«Торбами викидаємо зіпсовані продукти на смітники»: як у Полтаві мешканці двох будинків через перегорілий кабель "виживали" кілька днів без світла
У Полтаваобленерго надали роз'яснення щодо графіків відключення електроенергії
"Це не життя, а виживання": стало відомо, як електрика потрапляє в регіон і чому без світла залишилися близько 70% споживачів Полтавщини
«Світла має стати більше»: в Україні відремонтували потужний атомний енергоблок
Оголошення
live comments feed...