
14:00, 27 грудня 2023 р.
Надійне джерело
«Розливи рідини жовтуватого кольору»: екологічна інспекція Полтавщини відвідала територію, забруднену цукровим заводом

Забруднена земля. Фото: Державна екологічна інспекція
Екологічна інспекція 18 грудня приїхала до міста Глобине Полтавської області, аби з'ясувати причини забруднення ґрунтів навколо місцевого цукрового заводу. Про це повідомили в пресслужбі Полтавської ОВА.
За результатами виїзду встановлено, що за адресою – вул. Незалежності зі сторони городів місцевих мешканців знаходяться кагатні поля цукрового заводу, на території яких розміщені купи бурякових відходів, подекуди – близько до домоволодінь.
«Серед них наявні розливи рідини жовтуватого кольору з неприємним запахом, переважно у твердому стані. Встановлено, що внаслідок танення вказана рідина потрапляє на приватні земельні ділянки та домогосподарства громадян, тобто наявні візуальні ознаки забруднення ґрунтів. Про вказану подію повідомлено органи поліції», — йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, у Полтавському районі автомобіль одного з підприємств злив невідому речовину у ґрунт.
Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
Спецтема
Оголошення
01:14, 25 лютого
85
07:00, 18 лютого
15:04, 26 лютого
13:27, 14 лютого
1
07:00, 18 лютого
10