• Спортсмени з Полтавщини завоювали 40 медалей на чемпіонаті України з плавання серед спортсменів із порушеннями опорно-рухового апарату
16:30, 14 грудня 2023 р.
Надійне джерело

Чемпіонаті України з плавання серед спортсменів із порушеннями опорно-рухового апарату. Фото: пресслужба ПОВА

Спортсмени з Полтавської області завоювали 40 медалей на чемпіонаті України з плавання серед спортсменів із порушеннями опорно-рухового апарату. Про це повідомили в пресслужбі Полтавської ОВА.

Усі наші плавці, які поїхали на національні змагання в Кам’янське, повернулися з нагородами. Про це повідомив начальник

«12 представників Полтавщини брали участь у чемпіонаті України з плавання серед спортсменів із порушеннями опорно-рухового апарату, зору. Завоювали 40 медалей! Із них 28 золотих і по шість срібних та бронзових», – розповів очільник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

• Даниїл Бєлий – «срібло».

«Вітаємо переможців і призерів та всю тренерську команду Полтавщини. Попереду – чемпіонат Європи. Вболіватимемо за наших», – додав Пронін.

Загалом у змаганнях брали участь 128 плавців.

Нагадаємо, на Полтавщині вперше провели чемпіонат області з волейболу сидячи.