• Головна
  • Глядачам планують знову дозволити ходити на стадіони
19:30, 1 грудня 2023 р.
Надійне джерело

Глядачам планують знову дозволити ходити на стадіони

Гра між полтавською «Ворсклою» та харківським «Металістом 1925». Фото: Алік Сахно, 0532.ua

Гра між полтавською «Ворсклою» та харківським «Металістом 1925». Фото: Алік Сахно, 0532.ua

В Україні вже скоро можуть дозволити уболівальникам відвідувати стадіони. Над вирішенням цього питання працюють Міністерство молоді та спорту спільно з МВС.

Зазначається, зо Кабінет міністрів України на засіданні 1 грудня доручив Мінмолодьспорту, МВС та безпековим органам розробити порядок допуску глядачів на трибуни із додержанням безпекових умов. 

«Наразі ми спільно з МВС, безпековими відомствами та обласними військовими адміністраціями розробляємо алгоритм, який зробить спортивні заходи доступними та максимально безпечними для глядачів», — ідеться в повідомленні. 

Мінмолодьспорту звертає увагу, що після погодження усіх деталей для впровадження цього рішення, Міністерство окремо оголосить, коли глядачі зможуть повернутись на трибуни.

Очільник Мінмолодьспорту Матвій Бідний підкреслив, що допущення глядачів на трибуни допоможе розвивати спортивну галузь, покращить фінансовий стан спортивних організацій та зарядить уболівальників емоціями, які можна отримати лише на стадіоні.

Нагадаємо, у Полтавській політехніці урочистостями відзначили 30-ти річчя «Інваспорту», який займається інтеграцією людей з інвалідністю.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#спорт #стадіон #Міністерство молоді та спорту #МВС
Оголошення
live comments feed...