• Головна
  • У Полтаві призначені відповідальні особи за безпечну експлуатацію атракціонів
12:30, 22 серпня 2013 р.

У Полтаві призначені відповідальні особи за безпечну експлуатацію атракціонів

В приміщенні міської ради під головуванням заступника міського голови Ольги Борисенко відбулося засідання міської Ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

Важливим чинником збереження життя і здоров'я населення міста Полтави є його профілактика. Певні дії в цьому напрямку можуть вчинятися людьми, що знають відповідні правила і вимоги. То ж все треба починати з навчання: від народження - батьками вдома, в садочку - вихователями, у школі - вчителями, на роботі - керівниками. Найбільша ж відповідальність дбати про особисту безпеку лягає на саму людину, яка має дотримуватися вимог безпеки як у побуті, так і під час знаходження в місцях масового перебування населення. Органами місцевого самоврядування приділяється особлива увага щодо відповідальності підприємств, організацій, закладів та установ за роботу зі створення та підтримання умов безпечної життєдіяльності для населення та гостей міста.

На засіданні розглянули питання про забезпечення у 2013 році заходів профілактики невиробничого травматизму, пов'язаних з експлуатацією у Полтаві стаціонарних та пересувних атракціонів, спортивних та дитячих дворових майданчиків.

Підприємством «Парк культури та відпочинку «Перемога» та на його території підприємством ТОВ «Командор» експлуатуються стаціонарні атракціони. З метою їх безпечної експлуатації перед початком сезону 2013 року були проведені обстеження і випробування атракціонів після міжсезонного зберігання. Персоналу проведено навчання та перевірку знань з метою допуску до обслуговування об'єктів підвищеної небезпеки. В експлуатуючих організаціях призначені відповідальні посадові особи за безпечну експлуатацію атракціонів, дитячих та спортивних майданчиків. З початку весняно-літнього сезону 2013 року проведено огляд спортивних та дитячих дворових майданчиків. У червні місяці поточного року керівників закладів і організацій, які мають на балансі атракціони і майданчики, було зобов'язано провести позачергові обстеження споруд з метою попередження нещасних випадків.

Управліннями, підприємствами та закладами, на балансі яких знаходяться майданчики та атракціони, здійснюються комплексні організаційно-технічні заходи, які забезпечують стабільну роботу об'єктів протягом всього періоду експлуатації.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
«Торбами викидаємо зіпсовані продукти на смітники»: як у Полтаві мешканці двох будинків через перегорілий кабель "виживали" кілька днів без світла
У Полтаваобленерго надали роз'яснення щодо графіків відключення електроенергії
"Це не життя, а виживання": стало відомо, як електрика потрапляє в регіон і чому без світла залишилися близько 70% споживачів Полтавщини
«Світла має стати більше»: в Україні відремонтували потужний атомний енергоблок
Оголошення
live comments feed...