• Головна
  • У жовтні на сцені Центру культури та дозвілля виступлять Skofka, Анастасія Приходько, Степан Гіга та «Пікардійська терція» (Анонс)
14:30, 28 вересня
Надійне джерело

У жовтні на сцені Центру культури та дозвілля виступлять Skofka, Анастасія Приходько, Степан Гіга та «Пікардійська терція» (Анонс)

У жовтні на сцені Центру культури та дозвілля виступлять Skofka, Анастасія Приходько, Степан Гіга та «Пікардійська терція» (Анонс)

У Центрі культури та дозвілля оприлюднили план заходів на жовтень цього року. Серед них – чимало концертів відомих в Україні виконавців.

6 жовтня о 19:00 у ЦКД виступить реп-виконавець Skofka, найбільш відомий композиціями «Чути грім», «Не забудем і не пробачим», «В дорогу», «Погані сусіди», «Ой на ой».

У жовтні на сцені Центру культури та дозвілля виступлять Skofka, Анастасія Приходько, Степан Гіга та «Пікардійська терція» (Анонс), фото-1

9 жовтня о 19:00 полтавців запрошують на концерт Анастасії Приходько, авторки хітів «Мамо», «Степом», «Саме той».

У жовтні на сцені Центру культури та дозвілля виступлять Skofka, Анастасія Приходько, Степан Гіга та «Пікардійська терція» (Анонс), фото-2

10-го жовтня о 18:30 полтавці знову зможуть почути золоті хіти Степана Гіги. Нагадаємо, у квітні цього року співак вже запалював у Полтаві під "Цей сон".

У жовтні на сцені Центру культури та дозвілля виступлять Skofka, Анастасія Приходько, Степан Гіга та «Пікардійська терція» (Анонс), фото-3

Унікальна нагода, разом з легендарним Степаном Гігою заспівати пісні, на яких виросло не одне покоління: “Цей сон”, “Яворина”, “Золото Карпат” та ще десяток улюблених кожним хітів!

25 жовтня о 18:00 із програмою «Сад ангельських пісень» виступить легендарна «Пікардійська терція».

У жовтні на сцені Центру культури та дозвілля виступлять Skofka, Анастасія Приходько, Степан Гіга та «Пікардійська терція» (Анонс), фото-4

«Піккардійська Терція» – унікальний колектив для української музичної культури. Вокальна формація є ровесником незалежності України. Музиканти мають понад чотири сотні музичних творів у репертуарі та п’ятнадцять різножанрових альбомів – внесок «Терції» у пісенну культуру України та світу. На хітах «піккардійців» «Старенький трамвай», «Пустельник», «Берег ріки», «Нехай», «Сад ангельських пісень» - виросло не одне покоління українців.

Із повною афішею заходів жовтня ви можете ознайомитися нижче.

У жовтні на сцені Центру культури та дозвілля виступлять Skofka, Анастасія Приходько, Степан Гіга та «Пікардійська терція» (Анонс), фото-5

Стежте за усіма новинами у нашому Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #концерти #Центр культури та дозвілля #Приходько Анастасія #Skofka #Степан Гіга #Пікардійська терція
Оголошення
live comments feed...