• Головна
  • Сонячні електростанції для бізнесу найприйнятніший варіант для економії коштів
Новини компаній
17:00, 4 жовтня

Сонячні електростанції для бізнесу найприйнятніший варіант для економії коштів

Новини компаній

Нині ні для кого із нас не буде секретом, якщо ми скажемо про суттєве подорожчання вартості електроенергії для приватних домогосподарств та для бізнесу. Це підвищення вартості встигли на собі відчути супермаркети з торгово-розважальними центрами, виробничі підприємства та заводи, склади та елеватори, а також теплиці з фермерськими господарствами та готелями, кафе і ресторанами. Відчули це здорожчання й АЗС з СТО, автомийки та безліч інших бізнесів.

Було б чудово, якби підняття вартості електроенергії ніяким чином не впливало на бізнес та його роботу. Проте все це значним чином впливає на вартість кінцевого продукту та послуг, що їх надають ті чи інші компанії. Своєю чергою йде мова про зростання щомісячних витрат та довгу окупність нових ліній з виробництвами. Це є болючим питанням для кожного українського власника того чи іншого бізнесу. А ще ж варто не забувати, що крім загальної нестабільності під час запровадженого в Україні воєнного часу додається ще й зростаюче фінансове навантаження по тарифах за електричну енергію.

Що ж робити в такій ситуації?

Сонячні електростанції для бізнесу найприйнятніший варіант для економії коштів, фото-1

В умовах вкрай важкого сьогодення та туманного завтра ще більша кількість підприємців і не лише вони розпочинають шукати активні способи зміни ситуації у кращу для себе сторону. Наприклад, увагу кожного підприємця нині все частіше привертають автономні електростанції. Що ж може дати цю автономність або ж ослабити важку у фінансовому плані ситуацію, запитаєте ви? Все доволі просто: одним із найкращих рішень сучасності можна вважати інноваційні та ефективні й надійні сонячні електростанції для бізнесу.

Компанія “Досвід” (Завод “Альбатрос”, місто Дніпро) з 25-річним досвідом у сфері альтернативної енергетики, з упевненістю може рекомендувати саме ефективні та надійні сонячні електростанції від 30 кВт для бізнесу з підприємствами, від 5 кВт для приватних володінь.

Основні вагомі переваги сонячних електростанцій

Сонячні електростанції для бізнесу найприйнятніший варіант для економії коштів, фото-2

Їх можливо встановлювати з метою компенсації експлуатаційних витрат на електричну енергію. Сонячна електростанція є тим сучасним та потрібним пристроєм, який гарантовано знизить загальну кількість використання електричної енергії з мережі до 90% на рік. Якщо детальніше згадувати основні переваги цього рішення, варто окремо згадати про наступні з них:

  • Зменшення фінансових витрат на електроенергію. Завдяки встановленню сонячної електростанції можливо буде зменшити споживання електроенергії впродовж всього світлого часу доби. Така економія, виходячи з режиму споживання для підприємства, сягатиме подекуди позначки аж до 90% на рік.
  • Швидкий процес повернення всіх інвестицій. Якщо говорити про тариф в 7 грн./кВт*годину з пдв (для юр.осіб), варто пам’ятати, що сонячна електростанція під своє власне споживання ефективно окупається менше ніж за 3 роки. Якщо ж на електроенергію у вас тариф вищий, в такому випадку окупність варто очікувати ще раніше.
  • Сонячні електростанції – те, що не вимагає додаткової реєстрації. Такі системи, коли мова йде про власне споживання, не вимагатимуть від людини або підприємства оформлення «Зеленого» тарифу та погодження з державними структурами або постачальниками електроенергії. Завдячуючи цьому можна буде уникнути будь-яких довгих по термінах бюрократичних процедур.
  • Сонячні електростанції, що їх пропонує компанія Досвід сприяють покращенню іміджу бренду. Багато хто з компаній, котрі нині функціонують у b2b сфері, надають свою перевагу у співпраці ряду партнерів, які використовують саме сучасні поновлювані джерела енергії.

А ще ж додатково ні в якому разі не варто забувати про збільшення, за допомогою сонячних електростанцій, рентабельності бізнесу. Завдяки економії електроенергії вдасться знизити вартість певного продукту / послуг, а отже, збільшується і прибутковість самого бізнесу або ж підприємства.

Як саме це працює та про що варто пам’ятати?

Сонячні електростанції для бізнесу найприйнятніший варіант для економії коштів, фото-3

Сонячна електростанція для власного споживання – це сучасна система, яка використовує сонячні панелі з метою подальшого ефективного перетворення сонячної енергії в електрику. Вона використовує цю електрику для подальшого процесу живлення споживачів у будинку з офісами, на виробництві або ж у будь-якому іншому місці. Якщо детальніше говорити про роботу такої сонячної станції під власне споживання, тут звісно відзначимо наступні етапи:

  • Сонячні панелі (фотоелектричні модулі). Їх встановлюються на даху будівлі або на іншій відкритій поверхні, де вони можуть отримувати максимальну кількість сонячного світла. Панелі містять сонячні комірки, які перетворюють сонячну енергію на постійний струм (DC).Інвертор. Постійний струм, який виробляється сонячними панелями, потім подається на інвертор. Інвертор у цьому випадку виконує функцію перетворення постійного струму на змінний струм (AC), що є стандартним для електричних мереж.
  • Споживачі. Далі уже згенерований змінний струм надходить у внутрішню електричну мережу. Тут він може бути безпосередньо використаний для живлення різних електричних приладів з пристроями. Наприклад, це можуть бути як освітлення з побутовими приладами, так і комп'ютери з кондиціонерами й навіть виробниче обладнання та ін.
  • Далі не варто забувати про самоспоживання. Спочатку вся та електроенергія, що її було згенеровано сонячною станцією, використовуватиметься для живлення безпосередніх споживачів. Цей процес і називається саме споживанням.
  • Важливо розуміти, що ефективність всієї сонячної станції – момент, який залежить від багатьох факторів. Наприклад, серед них місце розташування з кліматичними умовами, орієнтація та нахил сонячних панелей. Також в їх переліку енергоспоживання у будівлі. Завдячуючи правильному плануванню, встановленню та обслуговуванню сонячної станції, в кінцевому випадку можливо буде допомогти максимізувати вигоди від використання сонячної енергії для власних потреб.

Для цього зверніться за професійною допомогою у відому в Україні компанію «Досвід» (Завод «Альбатрос» м. Дніпро). Фахівці компанії Досвід зможуть вислухати ваші потреби та завжди радо професійно проконсультують вас з питань розрахунку, встановлення, окупності та обслуговування.

На сайті dosvid.com.ua, можна скористатись калькулятором та записатись на консультацію з фахівцем, замовити дзвінок, або зателефонувати нам:

+38 050 322 98 22; +38 067 289 95 39.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Досвід #Завод Альбатрос #сонячні електростанції для бізнесу
Останні новини
Оголошення
live comments feed...