• Головна
  • Головне із брифінгу в.о. міського голови Полтави Катерини Ямщикової: «Є дуже величезний запит у людей, що прямо завтра все зміниться! Я розумію вас! І мені би так хотілося! Але треба і часу! І з кадрами дуже складно!»
18:30, 18 вересня
Надійне джерело

Головне із брифінгу в.о. міського голови Полтави Катерини Ямщикової: «Є дуже величезний запит у людей, що прямо завтра все зміниться! Я розумію вас! І мені би так хотілося! Але треба і часу! І з кадрами дуже складно!»

Головне із брифінгу в.о. міського голови Полтави Катерини Ямщикової: «Є дуже величезний запит у людей, що прямо завтра все зміниться! Я розумію вас...

18-го вересня секретар міської ради та в.о. міського голови Полтави Катерина Ямщикова влаштовує брифінг для представників полтавських ЗМІ. Вона ділиться враженнями щодо першої проведеної нею сесії та обговорює важливі для життя міста теми. Ми зупинимося на найбільш важливих, на наш погляд моментах.

Про те, чим пишається

На цій сесії, нарешті, вдалося по-новому подати тему оборонного блоку. Щоб громада розуміла, бо це її кошти – скільки міська рада допомагає на кожній сесії оборонному сектору. Дані звели у відкриту табличку. Тепер кожен полтавець буде бачити конкретно – чим і як він допомагає. На цій сесії це склало – 55 мільйонів, 658 275 гривень на Сили оборони.

Про те, на що орієнтуватиме фінансову політику у місті

Будемо особливо звертати увагу на тему перегляду підходів на формування фінансової політики міста. Основні видатки зараз: допомога Силам оборони, критична інфраструктура, аварійні речі.

На цій сесії нічого окрім даних напрямків немає у темі фінансування.

Про те, що чекає на місто взимку.

Зараз ми йдемо у складний зимовий сезон. Я хочу, щоб громада знала – легко не буде! Готуємося до опалювального сезону, готуємося до блекаутів, готуємо наші «Пункти Незламності». Чим краще ми підготуємося, тим легше нам буде її пережити. Ворог не скидає оберти, він буде бити по нашій критичній інфраструктурі, по енергетичним об’єктам.

У нас точно цей сезон, як би ми не ставили пріоритет комунальної техніки, зараз її просто немає. Виділили кошти лише для придбання першого пулу. Цього точно не вистачить для того, щоб адекватно працювати із містом. Якщо зима буде суворою, будемо розглядати тему змішаних форматів – і залучати техніку, і працювати комунальною.

Про роботу із містами-побратимами

Ми вже отримали згоду на наші запити із позитивними ракурсами. Зараз працюємо зі шведами активно. Ви побачите, що ми активно підемо в цю тему. Це чудовий коридор можливостей з різних галузей. Моя ідея-фікс – тема великогабаритних автобусів. Ми її допрацюємо. Вона можлива!

Про щотижневі звіти перед громадою

Я впроваджуватиму щотижневі звіти у форматі онлайн-трансляцій. Це буде в моїх соцмережах. Це буде щоп’ятниці, тільки час узгоджую. Мені хочеться, щоб це було тоді, коли вже люди з роботи вже мають можливість приділити час.

Про особистий прийом громадян та відмітки у соцмережах

Мій графік прийому громадян заповнений вже до січня. Я дякую людям, які йдуть. Я знаю, що раніше проводили раз на місяць прийом громадян, я веду їх щотижня. Але я бачу, що кількість місць заповнюється.

Я обожнюю всі ці історії – відмітки у соціальних мережах. Про те, що люди пишуть конкретику. Їх така велика кількість, у мене аж підвисають соцмережі. Я ще не навчилася так швидко їх опрацьовувати. Але пишіть – я бачу як працюють/або не працюють наші служби. Я знаю перша про те, що у нас відбувається. Це дає можливість зараз нарощувати темп співпраці із нашим заступником із ЖКГ. Він просто ловить скріпи. Є дуже величезний запит у людей, що прямо завтра все зміниться. Я розумію вас і мені би так хотілося! Але треба і часу! Із кадрами дуже складно!

Нагадаємо,  Катерина Ямщикова розповіла, яких кадрових змін у міськраді треба чекати найближчим часом.

Про долю імперських пам’ятників у Полтаві.

На цьому тижні, під завершення, є у планах зібратися робочою групою, яка стосується пам’ятників, барельєфів, у тому числі – з приводу пам’ятника на місці відпочинку Петра І та інших. Там будуть і краєзнавці, вже отримані відповідні алгоритми Мінкульту. Про всі пам’ятники ви отримаєте відповідь. Це буде дорожня карта, алгоритм.

Про вагітність та декрет

Роботодавці мають бути лояльними до теми жінок, які активно працюють. І в тому числі я хочу вам сказати, що я готуюся стати мамою вдруге. У нас сучасне суспільство і для мене це важливо – ніяких стереотипів, не дай боже ніяких спекуляцій політичних. Моя відповідальність перед громадою не зменшується! Я знаю, що таке працювати із дитиною, я знаю, що це таке. Я в робочому форматі 24/7, мої ніякі плани, відповідно до моїх робочих засад, ніяк не змінюються. Я знаю, як це. У мене це вже було.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #Ямщикова Катерина #брифінг #місто #журналісти #відповіді
Оголошення
live comments feed...