• Головна
  • Коли вигідні струменеві БФП або різні офісні пристрої: переваги і обмеження
Новини компаній
10:49, 18 вересня

Коли вигідні струменеві БФП або різні офісні пристрої: переваги і обмеження

Новини компаній

Офісні пристрої потребують уваги користувачів – несподівано закінчуються чорнила, не вистачає паперу, потрібна профілактика лотка, що приймає папір на друк. Щоб підтримувати різноманітну інфраструктуру для роботи офісу у належному стані. Струменеві багатофункціональні пристрої можуть замінити велику кількість окремих принтерів, сканерів та мережевих приладів. Але не тільки у цьому перевага використання потужної системи для друку.

Компанія “А-Техно” пропонує різноманітні офісні системи для друку документів та обслуговування офісу. Ці пристрої мають багато переваг порівняно із різноманітною класичною периферією, що обслуговує офіс. Ці переваги не завжди помітні працівникам, але вони значно пришвидшують роботу офісу, скорочують обіг документації, зменшують витрати і зусилля на ефективну роботу компанії.

Коли вигідні струменеві БФП або різні офісні пристрої: переваги і обмеження, фото-1

Єдина система приєднання: драйвери, мережеві сполучення і інше

Принтери – вибагливі до програмного забезпечення пристрої. Якщо в офісі є комп'ютери що працюють на різних операційних системах, тоді підібрати програму для сполучення персонального комп'ютера чи ноутбука із принтером – складно. До деяких систем такі драйвери взагалі не підходять і тоді сполучити принтер можна лише використовуючи спеціалізоване ПЗ, що допомагає використати наявний технічний потенціал.

Ще складніше сполучити комп'ютери та принтери у спільну мережу, яка працює чітко і злагоджено. Через популярні комунікаційні шлюзи можна швидко і безпечно передавати інформацію, обмінюватись нею та використовувати для друку, корекції:

  • USB;
  • Wi-Fi;
  • Ethernet.

Якщо для доступу до друкованої інформації використовувався б звичайний варіант організації роботи офісу, потрібно було б зібрати декілька пристроїв для розподілу інформації в мережі, окремих носіїв інформації та принтерів для друку. Всі ці функції виконує БФП із вбудованим доступом до мережі через найпопулярніші системи комунікацій.

Швидкість друку з оптимальною вартістю

Іноді важливо не лише якісно, але і головне вчасно і необхідній кількості, але без зайвих витрат надрукувати певну кількість документів. Для цього застосовують саме струменеве БФП. Окрім високої швидкості друку багатофункціональний пристрій має важливу для бізнеса властивість – низьку собівартість друку документів. До речі, якщо надруковано зайву кількість документації, що має потрапити виключно до рук контрагентів або обмеженої кількості користувачів, завжди допоможе знищувач документів. Він утилізує надруковані сторінки із чутливою для компанії бізнес-інформацією. Подрібнення текстів зазвичай досягає рівня, коли прочитати їх та відновити практично неможливо, або час на відновлення буде більшим, ніж ефект від використання комерційної таємниці.

Перевага багатофункціонального пристрою також у тому, що він може ефективно використовуватись навіть за обмежених ресурсів комп'ютера, встановленого на віддаленому офісі компанії.

Якщо для друку використовується комп'ютер, що має ресурси достатні для касових розрахунків, БФП зазвичай бере на себе функцію обробки зображення чи тексту для його друку. Так само процесор БФП обробляє процес сканування та друку сканованої копії.

Отже, для обслуговування офісу потрібно мінімум ресурсів, а якість та швидкість друку документів буде залишатись високою.

Презентації та документи для того, щоб вразити інвесторів

Гнучка система управління БФП допомагає використовувати ресурси із високою якістю та номінальною вартістю. Таким чином чорно-білий або кольоровий друк презентаційних матеріалів може виглядати як замовлення зі спеціальної типографії. А може бути робочим документом середньої якості по друку, але достатнього для читання текстів. В необхідний момент можна оперативно віддрукувати рекламні проспекти, статистичні та інші данні, які допоможуть швидко створити вражаючі за якістю матеріали для інвесторів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
У Полтаві на «Хитрому» ринку картоплю, кавуни та зелень продають від 5 гривень, а яблука та груші обійдуться в 10 грн за кіло
На Полтавщині п’ять військовослужбовців отримали від держави 1,3 мільйона гривень на розвиток власної справи
Катерина Ямщикова пояснила, чому у Полтаві призупинили реорганізацію медичних закладів (ВІДЕО)
«Таких міст в Європі одиниці»: до Дня Полтави ми дізналися, який міський ярмарок переважав Сорочинський та чому місцевих масонів не чіпала навіть імперська влада
Оголошення
live comments feed...