
18:26, 13 вересня 2023 р.
Надійне джерело
У Полтаві зранку 14-го вересня відновлять постачання гарячої води

Постачання гарячої води у оселі полтавців відновлять з 6:00 14-го вересня. Про це повідомив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький. Він розповів, що перемовини керівництва області із представниками Групи "Нафтогаз" були успішними.

Нагадаємо, 9-го вересня повідомили, що через борги "Полтаватеплоенерго" перед "Нафтогазом" уся Полтава залишилася без гарячої води.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:30
Вчора
Спецтема
Оголошення
13:34, 21 червня
06:52, 12 червня
7
15:12, Вчора
1
12:58, 11 червня