• Головна
  • У полтавському виші відкрили перший в місті Центр професійного розвитку освітян
18:50, 12 вересня
Надійне джерело

У полтавському виші відкрили перший в місті Центр професійного розвитку освітян

У полтавському виші відкрили перший в місті Центр професійного розвитку освітян

Сьогодні, 12-го вересня, у Полтавському національному педагогічному університеті ім. В.Г. Короленка відкрили перший в місті осередок професійного розвитку педагогів, який працює в рамках проєкту ERASMUS+ KA2 UTTERLY. На відкритті навчального центру були присутні викладачі цього ж освітнього закладу та в дистанційному форматі з вітальним словом виступили представники провідних українських та зарубіжних університетів.

Центр професійного розвитку освітян консультуватиме вчителів та поширюватиме інформацію про можливості фахового розвитку за допомогою програм підвищення кваліфікації, вебресурсів та інших інструментів, які зможуть стати у нагоді для професійного зростання викладачів. Основна мета проєкту - підвищити якість вищої освіти в Україні.

У полтавському виші відкрили перший в місті Центр професійного розвитку освітян, фото-1
У полтавському виші відкрили перший в місті Центр професійного розвитку освітян, фото-2

-         Сучасні підходи до досконалості викладання дуже важливі сьогодні для всіх освітян. Ми дуже горді з того, що саме на базі нашого університету працюватиме Центр професійного розвитку освітян, створений у рамках проєкту ERASMUS+ KA2 UTTERLY. Це надважливий крок, адже реалізація цього проєкту засвідчила як нашу готовність навчатися новому і вдосконалювати свої методики, так і нашу спроможність ділитися своїми напрацюваннями з колегами.   Дякуємо нашим зарубіжним і українським партнерам, з якими ми протягом трьох років працюємо над реалізацією цього проєкту, - говорить Марина Гриньова, ректорка Полтавського національного педагогічного університету ім. В. Г Короленка.

За словами директорки Центру при полтавському виші Світлани Ленської, навчання викладачів відбуватиметься на платформі UTTERLY. Наразі на цій платформі зареєструвалися 69 викладачів освітнього закладу. Вони опанують низку дисциплін й після успішного проходження підсумкового тестування отримають відповідні сертифікати.

У полтавському виші відкрили перший в місті Центр професійного розвитку освітян, фото-3

-         Ми сподіваємося, що ті, хто долучиться до проєкту, використають європейський досвід для покращення навчального процесу та забезпечення якості вищої освіти.

Центр професійного розвитку освітян організували на базі факультету філології та журналістики у кабінеті №411. Керувати ним буде професорка Світлана Ленська. У кімнаті зробили косметичний ремонт. Згодом туди мають доставити ноутбуки для викладачів.

У полтавському виші відкрили перший в місті Центр професійного розвитку освітян, фото-4

Грантовий проєкт реалізує програма ERASMUS+. Університет й міжнародний відділ - сприяють його реалізації.

Нагадаємо, що у Полтавському педагогічному університеті створили меморіальну «Карту пам'яті», на честь загиблих на війні викладачів і студентів.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #проєкт #викладачі #ПНПУ #еразмус
ТОП новини
У Полтаві на «Хитрому» ринку картоплю, кавуни та зелень продають від 5 гривень, а яблука та груші обійдуться в 10 грн за кіло
У Полтаві пройшов чемпіонат області з бодібілдингу та фітнесу (ФОТО, ВІДЕО)
«Таких міст в Європі одиниці»: до Дня Полтави ми дізналися, який міський ярмарок переважав Сорочинський та чому місцевих масонів не чіпала навіть імперська влада
На Полтавщині 71-річна бабуся за 1500 доларів США замовила вбивство чоловіка: їй може загрожувати довічне ув'язнення
Оголошення
live comments feed...