• Полтавські спортсмени здобули чотири нагороди на Кубку України з бойового самбо
14:40, 22 серпня 2023 р.
Надійне джерело

Полтавські спортсмени здобули чотири нагороди на Кубку України з бойового самбо

Чотири медалі привезли спортсмени з Полтавщини з Кубку України серед чоловіків і жінок зі спортивного і бойового самбо. Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

«Золото» завоювала Юлія Засульська у ваговій категорії 47 кг. «Срібло» здобула Мілена Кухарь (50 кг). Бронзові медалі вибороли Вікторія Гриценко (72 кг) та Микола Голощапов (+98 кг). Команду до змагань готували В’ячеслав Пилипенко, Дмитро Богуш і Микола Лоза. Вітаю наших самбістів та їхніх тренерів», – розповів Дмитро Лунін.

Нагадаємо, що полтавські спортсменки вибороли бронзу на чемпіонаті світу з боулінгу серед гравців із порушеннями слуху.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію