
17:30, 21 серпня 2023 р.
Надійне джерело
У Лубенському районі рятувальники витягнули жінку із 20-метрового колодязя

21-го серпня о 15:10 до Служби порятунку надійшов виклик із Лубенського району. Повідомляли, що у селі Сімаки на вулиці Лесі Українки жінка впала у колодязь глибиною близько 20 метрів. За викликом на місце події прибули чотири рятувальники із 21-ї державної пожежно-рятувальної частини. За допомогою рятувальних мотузок та пожежного поясу жінку витягнули на поверхню і передали медикам. Про це повідомили у ГУ ДСНС України у Полтавській області.

Раніше на Полтавщині зберегли життя чоловікові, який випав з вікна на третьому поверсі.
Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:30
Вчора
Спецтема
Оголошення
06:40, Вчора
07:02, 15 червня
06:52, 12 червня
15:17, Вчора
14:53, 9 червня