• Полтавська «Ворскла» одержала перемогу у виїзному матчі із «Вересом» (ВІДЕО)
10:30, 20 серпня 2023 р.
Надійне джерело

Полтавська «Ворскла» одержала перемогу у виїзному матчі із «Вересом» (ВІДЕО)

19-го серпня у Рівному на стадіоні «Авангард» відбувся матч 4-го туру чемпіонату України між місцевим «Вересом» та полтавською «Ворсклою». Команда із Полтави активніше почала поєдинок і вже на 6-ій хвилині гравець господарів Кучеров вразив власні ворота – 0:1. На 18-ій хвилині вже Юрченко вдало зіграв на добиванні та подвоїв перевагу «Ворскли» - 0:2. Проте і «Верес» багато атакував. А на 20-ій хвилині Станіслав Шарай скористався помилкою Павла Ісенка та Володимира Чеснакова і вразив порожні ворота – 1:2.

У гостей ще були нагоди збільшити перевагу у рахунку, а у господарів – зрівняти його. Але більше м’ячів цього дня не було. А от «червону» карточку арбітрові довелося діставати, коло форвард «Вересу» Максим Марусич грубо атакував Павла Ісенка. У більшості «Ворскла» утримала таку потрібну перемогу.

Огляд найцікавіших моментів матчу можете проглянути нижче.

Нагадаємо, у попередньому турі "Ворскла" вдома мінімально поступилася "Зорі".