• Полтавська «Ворскла» мінімально поступилася «Зорі» у домашньому матчі (ФОТО)
18:30, 13 серпня 2023 р.
Надійне джерело

Полтавська «Ворскла» мінімально поступилася «Зорі» у домашньому матчі (ФОТО)

У матчі третього туру чемпіонату України з футболу полтавська «Ворскла» в домашньому поєдинку поступилася луганській «Зорі» з рахунком 2:1. Фото матчу зробили журналісти 0532.ua.

Рахунок в грі вже на 4-й хвилині відкрив нападник «Зорі» Едуардо Герреро. Панамський легіонер на швидкості обійшов Володимира Чеснакова та вразив ворота голкіпера «Ворскли» Павла Ісенка.

Полтавська «Ворскла» мінімально поступилася «Зорі» у домашньому матчі (ФОТО), фото-6

М'яч більше контролювали господарі поля, проте особливо гострих моментів створити у першій половині гри їм не вдалося.

Але після перерви «Ворскла» відігралася. На 65 хвилині на поле вийшов Феліпе Родрігес, який через хвилину прийняв закидання з флангу від Бацули та точно пробив у дальній кут воріт супротивника.

Однак на 78-й хвилині «Зорі» забила переможний м'яч. Його автором став бразильський захисник Джордан. Він відгукнувся на навіс після штрафного та головою пробив повз Ісенка.

Враховуючи Лігу конференцій, це вже третя поспіль поразка «Ворскли». Підопічні Віктора Скрипника з нулем очок посідають останнє місце в УПЛ.

Ця звитяга стала першою для «Зорі» в цьому сезоні та для нового тренера клубу Ненада Лалатовича.

Нагадаємо, до Дня молоді в Полтаві відбувся турнір із пляжного волейболу.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.