19:30, 18 серпня 2023 р.
Надійне джерело
Мешканця Полтавщині затримали при спробі втечі за кордон
На Закарпатті співробітники прикордонної служби затримали шістьох осіб на спробі перетину державного кордону. Один із них — житель Полтавської області. Про це 18 серпня повідомили у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України.
«Двоє із затриманих є жителями Рівненщини, ще двоє – Київщини й Полтавщини. З ними був житель Закарпаття, який пообіцяв своїм «попутникам» безперешкодний перетин кордону з Угорщиною, зокрема річкою Тиса. Ще одного спритника затримав на кордоні з Румунією наряд від відділення інспекторів прикордонної служби «Ракош», — ідеться в повідомленні.
Затриманих доставили у прикордонні підрозділи, щоб з’ясувати обставини та притягнути цих осіб до адміністративної відповідальності за спробу незаконного перетину кордону. Прикордонники передали затриманих до рук поліції.
Нагадаємо, у Полтаві затримали торговця зброєю.
Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
15:13, 22 січня
11:20, 16 січня
11
09:55, Сьогодні
22
23:36, 18 січня
143
live comments feed...