• Головна
  • Відправляєте дитину в школу? Шукайте їй репетитора!
Новини компаній
13:00, 16 серпня 2023 р.

Відправляєте дитину в школу? Шукайте їй репетитора!

Новини компаній

BUKI School

Шкільна програма заважка для більшості дітей. Тому якщо батьки бажають бачити високі оцінки у щоденнику школярика, без допомоги репетиторів не обійтись. Разом з сервісом BUKI School ми підрахували, скільки коштуватимуть додаткові заняття, та на які предмети потрібно звернути увагу.

Нещодавнє дослідження показало,

що вивчення Математики та Англійської мови найчастіше потребують додаткової допомоги. За статистикою онлайн-школи BUKI School майже половина всіх запитів на пошук додаткового вчителя для школяра припадає саме на репетиторів з Математики.

Також важко школярам дається Англійська мова, Хімія та Фізика. Дещо рідше, проте викликають проблеми і шкільні програми з Біології, Історії України, а також рідної мови. Тож школярам доводиться факультативно довчатись у різних репетиторів, або шукати додаткові заняття.

Якщо додаткові заняття з репетитором англійської мови можна пояснити бажанням факультативно покращити свої знання, то у випадку з математикою та іншими науками, варіант тільки один — шкільна програма занадто складна для більшості учнів. Тому, якщо дитина змалечку не проявляє здібностей до точних наук, або не дружить з граматикою — потрібно заздалегідь спланувати час та фінанси на додаткові заняття.

Знайти репетитора, пояснення у вигляді відеоуроків на YouTube, або ж онлайн-школи, не викликає жодних проблем. Проте є питання щодо якості викладання матеріалу. На жаль, знайти репетитора-професіонала — нелегка справа. Так само і з якісними онлайн-матеріалами. Тому, зробивши кілька невдалих спроб, батьки та діти розчаровуються у системі навчання та миряться з низькими оцінками, ставлячи хрест на подальшій успішності дитини, а можливо і на її кар’єрі та подальшому щасливому майбутньому.

І роблять велику помилку — якісне онлайн-навчання, як і репетиторство, цілком доступне в нашій країні. Потрібно лише знайти правильний сервіс та викладачів. Наприклад, такий як BUKI School.

Программа відбору вчителів та репетиторів до BUKI School дуже жорстка, а тому на сервісі доступні уроки лише від справжніх професіоналів. Це підтверджують численні позитивні відгуки від школярів та їх батьків. До речі, ви і самі можете абсолютно безкоштовно протестувати якість навчання та професійний підхід. Так, сервіс надає можливість забронювати безкоштовний урок та переконатись, що навчання може бути в задоволення.

Якщо формат навчання та вчитель сподобаються дитині, ви можете продовжити індивідуальні заняття, обравши цілі та зручний для себе графік уроків. На ваш вибір BUKI School пропонують різні навчальні пакети. В залежності від кількості уроків, буде відрізнятись і ціна кожного заняття. Так, в найменшому пакеті з шести уроків один урок обійдеться у 298 гривень. Найбільший пакет з 50 уроків (плюс три додаткові заняття в подарунок) вже буде коштувати 238 гривень за годину навчання.

При цьому, найбільшого пакету буде цілком вдосталь, наприклад, для повної підготовки школяра до випускного екзамену з будь-якого предмету. Враховуючи, що куплені уроки не мають терміну давності і використати їх можна для будь-якого предмету, це робить формат онлайн-школи дуже зручним та доступним для всіх.

Таким чином, витрачені на знання гроші, стануть найкращою інвестицією у майбутнє вашої дитини.

Відправляєте дитину в школу? Шукайте їй репетитора!, фото-1

Що думають про репетиторство самі вчителі?

Катерина З., викладач математики BUKI School


У школі учні та їх батьки не можуть обирати вчителя. А що як дитина та вчитель не можуть знайти спільну мову? А що як у класі є сильніші чи слабші учні, які перетягують всю увагу вчителя на себе? Тоді є сенс звернути увагу на репетитора, адже його можна обрати самостійно. Репетитор приділяє весь час уроку лише одному учню, що звичайно є більш ефективним, ніж на уроках з цілим класом. Найкращий варіант навчання - це коли вчитель та учень товаришують та мають довірливі відносини. Учень може не боятися помилитися, висловити свою думку та запропонувати щось нове, бо він знає, що його не осудять, а навпаки підтримають. Саме це і може запропонувати репетитор.

Марія П. викладач англійської BUKI School

Відправляєте дитину в школу? Шукайте їй репетитора!, фото-2

Я викладаю анлійську вже багато років, і бачу чому обрати репетитора для навчання вашої дитини англійської мови може бути вигідним рішенням.

Найголовніше, що я помітила це звичайно індивідуальний підхід. Репетитор надає студенту можливість отримати індивідуальне навчання, що дозволяє зосередитися на її потребах, темах, які цікавлять її найбільше, темпі засвоєння матеріалу, виявити сильні та слабкі сторони і адаптувати уроки для досягнення максимального прогресу. Також практика в мовленні, аудіюванні, читанні та письмі чого завжди не вистачає на уроках у школі. Репетитори можуть створити структуровану програму навчання, поставити мети та об'єктиви, щоб допомогти учню досягти успіху в англійській мові та спонукатимуть до систематичного вивчення мови. Все це спонукає до навчання та любові до предмету який обрав учень, що у свою чергу створює мотивацію до отримання бажаного результату та успіху у майбутній професії.

Олександра В., викладач хімії BUKI School

Відправляєте дитину в школу? Шукайте їй репетитора!, фото-3

Раніше, до пандемії та війни, якість освіти була в рази вищою. Що не кажи, стаціонарне навчання звичне для всіх нас і має безліч переваг як для учня, так і для вчителя та батьків: соціалізація дитини, живе спілкування, можливість БАЧИТИ учня, відчувати його настрій та бажання. І що найголовніше — розуміння його потреб. Але сучасні освітянські реалії, на жаль, далекі від ідеалу і унеможливлюють повноцінну якісну освіту. Погодьтесь, складно займатись в онлайн режимі, де окрім тебе ще кільканадцять осіб. Учні рідко задають питання і поступово перестають цікавитися шкільними предметами та наукою.

Інтерес дитини до навчання потрібно завжди підтримувати! В тих реаліях, в яких ми живемо зараз, чудовою ідеєю буде звернутися до репетитора! Індивідуальні уроки, відкриті відповіді на запитання, після яких «все зрозуміло», дружня атмосфера і, звичайно, увага. Але вже не на кільканадцятьох, а на одного :)

Анна К., викладач математики BUKI School

Відправляєте дитину в школу? Шукайте їй репетитора!, фото-4

Останні навчальні роки досить напружені для дітей через постійний фоновий стрес. Повітряні тривоги під час уроків лише додають проблем, бо дітям буває складно сконцентрувати увагу на матеріалі, уроки доводиться переривати, а часу їх відпрацьовувати немає. Отримуємо замкнуте коло: збентеженість і тривожність — мало часу на засвоєння матеріалу — необхідність показати результати навчання у школі — збентеженість (уже через майбутній результат)…

За таких умов репетитор стає дитині не просто додатковим вчителем, а й другом. Працюючи сам на сам, ми в змозі створити комфортний простір для спілкування, почути запитання та зауваження учня. І головне: ми не втрачаємо дорогоцінний час на вивчення нового, а враження від процесу навчання залишаються більш позитивними.

Підбиваючи підсумки

Сучасні можливості дають дитині можливість легко, в дружній атмосфері та відносно недорого надолужити незасвоєний навчальний матеріал. Крім того, репетитор стане вирішенням проблеми у відносинах вчитель-учень, якщо вони складаються не найкращим чином. Тож надолужуйте втрачене та розвивайте нові можливості своєї дитини, адже з BUKI School це просто!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...