• Головна
  • Розвиток заради майбутнього — «Аврора» ініціювала вивчення економіки в школах області
18:00, 15 серпня 2023 р.
Надійне джерело

Розвиток заради майбутнього — «Аврора» ініціювала вивчення економіки в школах області

Розвиток заради майбутнього — «Аврора» ініціювала вивчення економіки в школах області

Школи Полтавської області долучилися до проєкту «Економічна грамотність для всіх». Його втіленням у регіоні займаються БО «БФ «Центр вільної економіки імені Кахі Бендукідзе», мережа мультимаркетів «Аврора» та Полтавська асоціація бізнесу (ПАБ).

Цього навчального року у школах Полтавської області для учнів 8–9 класів вирішили обрати факультативним предметом економіку. Вивчати її будуть за посібником «Економіка» Ж. Шіленс, М. Вишняускайте, Н. Майбогіної. Впровадження посібника є частиною загального пілотного проєкту «Економічна освіта в Полтавській області».

Основна його мета — сприяти розвитку економічного мислення підлітків та їхніх батьків, допомагати краще розуміти світ навколо. Зокрема через вміння самостійно й розважливо розпоряджатися грошима, розуміння засад інвестування, бюджетування й підприємливості. Пілот проводиться в рамках освітньої ініціативи від Центру Бендукідзе «Економічна грамотність для всіх».

Розвиток заради майбутнього — «Аврора» ініціювала вивчення економіки в школах області , фото-1

З 9 до 11 серпня у Полтаві провели триденний захід. До навчання залучили майже 150 працівників освіти для детального ознайомлення з посібником та імерсивним викладанням економіки. Ініціювала масштабний тренінг для вчителів мережа мультимаркетів «Аврора” за підтримки Центру Бендукідзе, який склав програму та провів навчання для освітян разом з ПАБом та Полтавською ОВА.

Наразі економічній освіті в українських школах не приділяють достатньої уваги. Організатори пілоту мають наміри це змінити. Тож проєкт «Економічна освіта в Полтавській області» став першим прикладом спільнодії соціально-відповідального бізнесу, проактивних громадських організацій та місцевої влади.

Детальніше про організаторів та партнерів. Регіональний проєкт «Економічна освіта в Полтавській області» ініційований мережею мультимаркетів «Аврора» і реалізується БО «БФ «Центр вільної економіки імені Кахі Бендукідзе» у партнерстві з Полтавською асоціацією бізнесу. Міжнародні партнери програми — Фонд Фрідріха Науманна за Свободу, Economic Fundamentals Initiative і Atlas Network. Підтримали ініціативу в області Полтавська обласна військова адміністрація, Департамент освіти і науки обласної військової адміністрації та Полтавська академія неперервної освіти ім. М.В. Остроградського.

Книга, за якою здійснюватимуть навчання, розроблена на основі відомого підручника, здобула багато премій та нагород як один з кращих посібників для розвитку фінансової грамотності. Він не просто розкриває базові економічні поняття, а вчить підлітків самостійно розпоряджатися грошима, робити виважений вибір у житті та впевнено крокувати в успішне майбутнє. Щоб зробити перший крок до фінансово успішного майбутнього, зверніть увагу на посібник «Економіка» — він продаватиметься в «Аврорі».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавщина #Аврора #економіка #школи #вивчення
Оголошення
live comments feed...