• Полтавець Дмитро Білозеров, який переміг на Кубку України з більярду передав всі призові на потреби ЗСУ
15:30, 11 серпня 2023 р.
Надійне джерело

Переможець другого етапу Кубку України «GGPoker Open», майстер спорту України міжнародного класу зі спортивного більярду, студент факультету фізичної культури і спорту Полтавської політехніки Дмитро Білозеров передав призові за перше місце – 40 тис. грн на придбання квадрокоптера для Збройних Сил України і взяв участь у благодійному командному чемпіонаті.

Про це повідомив офіційний сайт навчального закладу.

Упродовж 8-10 липня 2023 року на Львівщині відбулися змагання Відкритого кубку Львівської області з більярдного спорту і другий етап Кубку України «GG Poker Open».

89 гравців із 19 регіонів України змагалися за першість зі спортивного більярду, переконливу перемогу в спортивному протистоянні виборов майстер спорту України міжнародного класу, дворазовий чемпіон світу та багаторазовий чемпіон України з більярду (вільна піраміда) Дмитро Білозеров.

Переможець другого етапу «GGPoker Open» передав призові за перше місце – 40 000 гривень на потреби Збройних Сил України. До надання благодійної допомоги долучились також інші учасники змагань, які виграли призові, а також Благодійний Фонд «Неси Добро» (50 000 гривень) та Львівський осередок Федерації спортивного більярду України, який додав зі свого накопичувального фонду ще 22 000 грн.

За зібрані кошти (151 тисячу гривень) для розвідників придбали квадрокоптер Mavic DJI 3 FLY Combo, який був представлений з кодовим іменем «Білаз» на відкритті командного чемпіонату України. Переможці турніру залишили підписи на дроні.

Нагадаємо, що веслувальники з Полтави здобули перемогу на Чемпіонаті України.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.